Tasuta Mängud

Parkimine Auto

Mängu parkimine

Parkimine auto

Parkimine Auto Hinnang: 6/10

Parkimine auto mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Selles arvutimäng, pead parkidasaadaval ainult kohtparkimine. Sa kasutad nooleklahve juhtida autot. Sa kaotad, kui te puudutage pidevjoon või tungida parkimine. Liiguta oma auto parkimise jätta auto õiges kohas. Sa pead vaatamatasuta ruumi jätta oma sõiduk. Sa pead olema ettevaatlik, sest reaalses elus ei kontakteeruda teised sõidukid on pargitud. Kui teil on juhiluba see on üks kõige raskemaid harjutusi.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 30170 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 6.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hinnang põhineb 2548 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 30170 korda
Parkimine Auto

Parkimine on koht, kus me pargitud sõidukeid. See on ala, mis annab tavaliselt peavalu onraske tegevus. Sa pead proovima mitte hõõrudes teiste autode või veerud. Sa pead lahkuma oma auto õiges kohas. Autojuhtimine on midagi, mis elu meil õppida kõik arvutimäng ja see aitab sul õppida, kuidas teha üks keerulisemaid tegevusi. Sa pead olema kontrolli auto asuda vaba ruumi ilma puudutamata teiste autode read või muu parkimiskohta. Olge teiste autode ja vasakule sinu asemel.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Parkimine Auto oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Parkimine flash mäng nimega Parkimine Auto. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Parkimine Auto ja see on seotud Parkimine. Meie uus mäng Parkimine Auto on üks parimaid mänge Parkimine leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Parkimine Auto et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Parkimine Auto
TAGASI

Parkimine enim mängitud mängud

3D BMW Parkimine Tasuta ►

3d bmw parkimine

5
5 / 10 - 1610 häält
Mängitud
20189
korda

Tasuta internetis mäng, kus pead parkida hall BMW, mille täielikult 3D keskkonnas. Sa pead kasutama nooli liikumise ja tühiku pidur. Auto mäng 3D-kvaliteedi, internetis ja tasuta.

Toapoiss Park Tasuta ►

Toapoiss park

5
5 / 10 - 708 häält
Mängitud
13866
korda

Selles mängus oled valet park, kliendid on unikaalsed, et sa pead olema ettevaatlik, et mitte keemistsentrid auto teiste autode parkimise eest pidurdada või parkimine. Sul on 3 minutit parkida auto, teised autod ootavad ja inpacientarian. Kontrolli auto nooleklahvidega.

Parkimine Veoauto Tasuta ►

Parkimine veoauto

4
4 / 10 - 648 häält
Mängitud
12412
korda

Tasuta parkimine mäng, kuid raske on suur auto nagu see veoauto. Parkimine mäng, mille täielikult 3D, siis võite parkida kolmes mõõtmes. Sõida veoauto koos nooleklahve parkida auku, et sa saad ilma Rike on takistusi. Igal tasandil peate parkimine teistmoodi ja on erinevaid takistusi, mis muutub üha keerulisemaks. Sõida oma veoauto, et esiletõstetud ala enne aeg otsa. Kas teile meeldib sõidu? Kindlasti, kui ja selles mängus paneb sind on suurepärane aeg ja on mõned väga hea graafik ...