Tasuta Mängud

3D Parkimine

Mängu parkimine

3d parkimine

3D Parkimine Hinnang: 7/10

3d parkimine mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Uus 3D mäng parkimine autod. On tühi parkla ja sul on sõita auto istme teile kättesaadavaks on määratud. Sa pead kasutama nooleklahve auto vasakule, paremale, edasi-tagasi üle parklasse jätta auto kohale. Väga realistlik kolmemõõtmeline mäng, kus sa näed kõiki teisi sõidukeid parkida. Tõesta oma sõiduoskusi tuues sõiduki paika puudutamata teisi autosid.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 5431 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 7.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hinnang põhineb 28 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 5431 korda
3D Parkimine

Mäng parkida auto parklas. Sa pead liikuma sõiduki tänavatelt ja tühikuid saada ruumi, mis on teile määratud ja jätta auto õiges kohas.Väga realistlik versiooni, mis on kolm mõõdet. Simulaatori parkimine väga hea ja väga hästi tehtud. Sa pead täpselt kontrollida liikumist mitte pöörduda mõne sõidukid, mis on pargitud teistes kohtades.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega 3D Parkimine oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Parkimine flash mäng nimega 3D Parkimine. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega 3D Parkimine ja see on seotud Parkimine. Meie uus mäng 3D Parkimine on üks parimaid mänge Parkimine leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega 3D Parkimine et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

3D Parkimine
TAGASI

Parkimine enim mängitud mängud

Parkimine Auto Tasuta ►

Parkimine auto

6
6 / 10 - 2548 häält
Mängitud
30170
korda

Selles arvutimäng, pead parkidasaadaval ainult kohtparkimine. Sa kasutad nooleklahve juhtida autot. Sa kaotad, kui te puudutage pidevjoon või tungida parkimine. Liiguta oma auto parkimise jätta auto õiges kohas. Sa pead vaatamatasuta ruumi jätta oma sõiduk. Sa pead olema ettevaatlik, sest reaalses elus ei kontakteeruda teised sõidukid on pargitud. Kui teil on juhiluba see on üks kõige raskemaid harjutusi.

3D BMW Parkimine Tasuta ►

3d bmw parkimine

5
5 / 10 - 1610 häält
Mängitud
20189
korda

Tasuta internetis mäng, kus pead parkida hall BMW, mille täielikult 3D keskkonnas. Sa pead kasutama nooli liikumise ja tühiku pidur. Auto mäng 3D-kvaliteedi, internetis ja tasuta.

Toapoiss Park Tasuta ►

Toapoiss park

5
5 / 10 - 708 häält
Mängitud
13866
korda

Selles mängus oled valet park, kliendid on unikaalsed, et sa pead olema ettevaatlik, et mitte keemistsentrid auto teiste autode parkimise eest pidurdada või parkimine. Sul on 3 minutit parkida auto, teised autod ootavad ja inpacientarian. Kontrolli auto nooleklahvidega.