Tasuta Mängud

Kommid Konveierid

Mängu osavus

Kommid konveierid

Kommid Konveierid Hinnang: 6/10

Kommid konveierid mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Meil on kristalliseerunud tehase ja meil on luua kokkupanek ja transportida kristalliseerunud kauplustes.Kommid kõndida konveierilindid ja konveierid me pannes kõik jätkates jõuda meie eesmärk ja võita mäng. Ära lase kristalliseerunud omavahel ja ületab takistusi konveierid. Hiirega teha lindid kuni teil saavutada oma eesmärki.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 6350 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 6.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hinnang põhineb 20 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 6350 korda
Kommid Konveierid

Oskuste mäng, kus sa pead looma ketid transpordi poolt konveierilindid kristalliseerunud tehase tuua maiustusi laod. Jooned olema pidev, et kommid ei lange maapinnale.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Kommid Konveierid oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Osavus flash mäng nimega Kommid Konveierid. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Kommid Konveierid ja see on seotud Osavus. Meie uus mäng Kommid Konveierid on üks parimaid mänge Osavus leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Kommid Konveierid et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Kommid Konveierid
TAGASI

Osavus enim mängitud mängud

Kalliskivid kohta Cosmos Tasuta ►

Kalliskivid kohta cosmos

4
4 / 10 - 7048 häält
Mängitud
79445
korda

hävitada kalliskivid luues read on 3 või enam kalliskivid ja sama tüüpi. Saate neid kasutada hiirt klikkida ja swap külgnevates kalliskivid.

Torni lusikatäit jäätist Tasuta ►

Torni lusikatäit jäätist

4
4 / 10 - 5540 häält
Mängitud
46707
korda

Sul on ehitada kõrgeim torn lusikatäit jäätist maailmas. Donald ja sa pead tilk kühvel jäätist koonus on allpool. Probleem on redel, mis teil liiguvad napilt vahvel. Ole ettevaatlik, kui sa kaotad liiga palju palle, kaotad mängu. Sa pead tilk palli täpselt viimase, mis jääb selle kursis. Mida kõrgem torn on teil teenida rohkem punkte. Näita oma oskusi ja miscalculates langevad pallid.

Klõpsake seda Tasuta ►

Klõpsake seda

6
6 / 10 - 1958 häält
Mängitud
36694
korda

hiire rikkuvate action! klõpsu kõrge skoor. Juhendid kliki nii kiiresti kui võimalik. Haara võimsus kuni annan teile rohkem aega. Kas teil on klikkige võimu?