Tasuta Mängud

Kaotada Struktuur

Mängu osavus

Kaotada struktuur

Kaotada Struktuur Hinnang: 3/10

Kaotada struktuur mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Selles tasuta real mängus pead 10 taset, kus nad kõik on roheline kämp peal struktuur kivist tehtud. Märka, kuidas kõik klotsid on kuhjatakse erinevalt ja on erineva kuju ja suurusega. Sinu eesmärk on lasta kämp puudutada rohi maa peal, jättes kivid hiireklõpsuga. Ole ettevaatlik, sest kui sa eemaldad kivi ja tasakaalustamatust kämp, siis kukkuda kalju ja sa kaotad!

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 6285 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 3.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Hinnang põhineb 10 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 6285 korda
Kaotada Struktuur

See välklamp mäng on mäng, mis põhineb gravitatsiooni. Gravitatsioon on kõige paremini kursis kui agent, mis annab kaalu objektide mass ja põhjustab nende langevad maapinnale, kui langenud. See on loomulik nähtus, mille füüsilised kehad meelitada jõuga võrdeline nende massidega.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Kaotada Struktuur oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Osavus flash mäng nimega Kaotada Struktuur. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Kaotada Struktuur ja see on seotud Osavus. Meie uus mäng Kaotada Struktuur on üks parimaid mänge Osavus leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Kaotada Struktuur et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Kaotada Struktuur
TAGASI

Osavus enim mängitud mängud

Kalliskivid kohta Cosmos Tasuta ►

Kalliskivid kohta cosmos

4
4 / 10 - 7048 häält
Mängitud
79461
korda

hävitada kalliskivid luues read on 3 või enam kalliskivid ja sama tüüpi. Saate neid kasutada hiirt klikkida ja swap külgnevates kalliskivid.

Torni lusikatäit jäätist Tasuta ►

Torni lusikatäit jäätist

4
4 / 10 - 5540 häält
Mängitud
46723
korda

Sul on ehitada kõrgeim torn lusikatäit jäätist maailmas. Donald ja sa pead tilk kühvel jäätist koonus on allpool. Probleem on redel, mis teil liiguvad napilt vahvel. Ole ettevaatlik, kui sa kaotad liiga palju palle, kaotad mängu. Sa pead tilk palli täpselt viimase, mis jääb selle kursis. Mida kõrgem torn on teil teenida rohkem punkte. Näita oma oskusi ja miscalculates langevad pallid.

Klõpsake seda Tasuta ►

Klõpsake seda

6
6 / 10 - 1958 häält
Mängitud
36707
korda

hiire rikkuvate action! klõpsu kõrge skoor. Juhendid kliki nii kiiresti kui võimalik. Haara võimsus kuni annan teile rohkem aega. Kas teil on klikkige võimu?