Tasuta Mängud

Käivita Rick, Jookse!

Mängu osavus

Käivita rick, jookse!

Käivita Rick, Jookse! Hinnang: 5/10

Käivita rick, jookse! mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Käivita Rick Astley, Vii! Mängid Rick Astley püüab koguda südamed samas ülejäänud langevad objekte. Proovige ja minna ette highscore! Juhised: kasutage nooleklahve liikumiseks ja Tühikuklahv hüpata. Koguge südamed ja dodge takistusi.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 9414 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 5.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hinnang põhineb 672 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 9414 korda
Käivita Rick, Jookse!

Rick, Astley, jookse, süda, tükki, koguda, reklaamleht,

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Käivita Rick, Jookse! oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Osavus flash mäng nimega Käivita Rick, Jookse!. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Käivita Rick, Jookse! ja see on seotud Osavus. Meie uus mäng Käivita Rick, Jookse! on üks parimaid mänge Osavus leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Käivita Rick, Jookse! et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Käivita Rick, Jookse!
TAGASI

Osavus enim mängitud mängud

Kalliskivid kohta Cosmos Tasuta ►

Kalliskivid kohta cosmos

4
4 / 10 - 7048 häält
Mängitud
79466
korda

hävitada kalliskivid luues read on 3 või enam kalliskivid ja sama tüüpi. Saate neid kasutada hiirt klikkida ja swap külgnevates kalliskivid.

Torni lusikatäit jäätist Tasuta ►

Torni lusikatäit jäätist

4
4 / 10 - 5540 häält
Mängitud
46727
korda

Sul on ehitada kõrgeim torn lusikatäit jäätist maailmas. Donald ja sa pead tilk kühvel jäätist koonus on allpool. Probleem on redel, mis teil liiguvad napilt vahvel. Ole ettevaatlik, kui sa kaotad liiga palju palle, kaotad mängu. Sa pead tilk palli täpselt viimase, mis jääb selle kursis. Mida kõrgem torn on teil teenida rohkem punkte. Näita oma oskusi ja miscalculates langevad pallid.

Klõpsake seda Tasuta ►

Klõpsake seda

6
6 / 10 - 1958 häält
Mängitud
36714
korda

hiire rikkuvate action! klõpsu kõrge skoor. Juhendid kliki nii kiiresti kui võimalik. Haara võimsus kuni annan teile rohkem aega. Kas teil on klikkige võimu?