Tasuta Mängud

Viige konnad teisele poole

Mängu nuputamisülesanded

Viige konnad teisele poole

Viige konnad teisele poole Hinnang: 7/10

Viige konnad teisele poole mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Sa liigutad kolm konnad paremalt vasakule ja vastupidi. Teil on kolm mees konnad vasakule ja sa pead panema asemelkolm paremal. Kolm naissoost konnad on õige ja on lõpetada mängu vasakul. Mängu loogika, mis annab teile mõned lõbus meelelahutus. Liigutada saab vaid üks loom korraga. Testi oma oskusi ja loogika täitakolm mõlemal pool muutunud. Konn võib liikudapost või hüpata teine ​​konn. Proovige lahendada kiiresti. Sul on võimalus uuesti alustada, kui te jänni.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 9647 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 7.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hinnang põhineb 110 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 9647 korda
Viige konnad teisele poole

Loogika mäng, kus sa pead liikuma kolm elementi ühes servas teistele. Sa pead liikuma konnad korraga, saate liikuda ainulttühi või hüpped ühest kohast teise. Nad ei saa minna rohkem kui kaks objektehüpata. Sa lähed kaotada oma peas, et saada seda võimalikult lühikese aja jooksul. Hea asi on see, et kui sul on lahendus võimalik lahendada lühema aja järgmine kord. Väga lõbus tegevus, sa lähed, et võtta aega, et näha, kuidas seda lahendada. Sobib igas vanuses, kuid onraskustes tasemel, mis muudab selle paremini mängida teatud vanuse. Aga see on hea tava, et kõik lapsedtegevus meeldib see, mis võimaldab neil kasutada oma intelligentsust.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Viige konnad teisele poole oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Nuputamisülesanded flash mäng nimega Viige konnad teisele poole. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Viige konnad teisele poole ja see on seotud Nuputamisülesanded. Meie uus mäng Viige konnad teisele poole on üks parimaid mänge Nuputamisülesanded leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Viige konnad teisele poole et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Viige konnad teisele poole
TAGASI

Nuputamisülesanded enim mängitud mängud

Mõistatus jaokaupa Simpsonid Tasuta ►

Mõistatus jaokaupa simpsonid

3
3 / 10 - 11426 häält
Mängitud
108010
korda

Mõistatus kus nupulevajutusegatükk näib paigutada, ja vajutage või järgmise pala. Lõbutsege seda teed mõistatus peategelased craziest animeeritud seeria teler (Simpsonid). Täielik mõistatus peate pannatükk jaarvuti ütleb teile, kui teil on paigutatudtükk, klõpsake punasele nupule ja uue pildi osa, mida peaks otsima, kui paned ilmub. Nii, et lõpetada täielik mõistatus ja näha täielikku pilti.

Kerevärvus Alluvusahel Tasuta ►

Kerevärvus alluvusahel

6
6 / 10 - 4636 häält
Mängitud
51756
korda

Vajuta sobitamise värve selgitada neid - saate selge kogu võrgusüsteemi? Kasuta pomme kui jänni. Mida pikem on ahel, värvid, seda suurem on skoor! Juhised: Vajuta värvilisandiga blokeerib nende kõrvaldamiseks teha pika ketid värvitüübiühikut suurema skoori. Kasutage pomm, mis destory a 3x3 võrk. kontrolli skeem: Tulekahju: vasakul hiire ja liikumine: hiirt.

Bejeweled krāsu bloki Tasuta ►

Bejeweled krāsu bloki

5
5 / 10 - 3598 häält
Mängitud
51320
korda

Izmantojiet peli, lai kontrolētu krāsu blokus. Centieties, lai novērstu visas flīzes uzvarēt. Noklikšķiniet uz kreiso pogu uz peles, lai saņemtu un nometiet flīzes kur vēlaties. spēles krāsās! Izmantojiet pirmo iespēju izvēlnē spēlēt.