Tasuta Mängud

Kogudes tähte

Mängu nuputamisülesanded

Kogudes tähte

Kogudes tähte Hinnang: 10/10

Kogudes tähte mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Pane oma närve ja oma oskusi hiirega testitud seekord kohtuprotsessi mängu . Sa pead koguma kõik tähed, et astuda läbi taset. Iga tase muutub raskemaks, sest sa pead aktiveerima teisi elemente esimese ekraani puudutades koguda tähte. Igal tasandil pead mõtlema uue strateegia, kasutades kilbid, koguda ikoone, mis annavad teile rohkem aega, mitte kõigil on võrdsed. Kui sa segi ajama, ärge muretsege, teil on võimalus korrata.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 4636 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 10.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
10

Hinnang põhineb 8 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 4636 korda
Kogudes tähte

Puzzle Mängud on suurepärane, et suurendada oma oskusi hiirega. Nad on head lapsed, kes arendavad oma ruumilise visiooni, väga kasulik lahendada loogika ja matemaatika. Mängib oma vaimseid võimeid kasvab ja nii on arukam.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Kogudes tähte oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Nuputamisülesanded flash mäng nimega Kogudes tähte. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Kogudes tähte ja see on seotud Nuputamisülesanded. Meie uus mäng Kogudes tähte on üks parimaid mänge Nuputamisülesanded leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Kogudes tähte et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Kogudes tähte
TAGASI

Nuputamisülesanded enim mängitud mängud

Mõistatus jaokaupa Simpsonid Tasuta ►

Mõistatus jaokaupa simpsonid

3
3 / 10 - 11426 häält
Mängitud
108541
korda

Mõistatus kus nupulevajutusegatükk näib paigutada, ja vajutage või järgmise pala. Lõbutsege seda teed mõistatus peategelased craziest animeeritud seeria teler (Simpsonid). Täielik mõistatus peate pannatükk jaarvuti ütleb teile, kui teil on paigutatudtükk, klõpsake punasele nupule ja uue pildi osa, mida peaks otsima, kui paned ilmub. Nii, et lõpetada täielik mõistatus ja näha täielikku pilti.

Kerevärvus Alluvusahel Tasuta ►

Kerevärvus alluvusahel

6
6 / 10 - 4636 häält
Mängitud
52402
korda

Vajuta sobitamise värve selgitada neid - saate selge kogu võrgusüsteemi? Kasuta pomme kui jänni. Mida pikem on ahel, värvid, seda suurem on skoor! Juhised: Vajuta värvilisandiga blokeerib nende kõrvaldamiseks teha pika ketid värvitüübiühikut suurema skoori. Kasutage pomm, mis destory a 3x3 võrk. kontrolli skeem: Tulekahju: vasakul hiire ja liikumine: hiirt.

Bejeweled krāsu bloki Tasuta ►

Bejeweled krāsu bloki

5
5 / 10 - 3598 häält
Mängitud
51866
korda

Izmantojiet peli, lai kontrolētu krāsu blokus. Centieties, lai novērstu visas flīzes uzvarēt. Noklikšķiniet uz kreiso pogu uz peles, lai saņemtu un nometiet flīzes kur vēlaties. spēles krāsās! Izmantojiet pirmo iespēju izvēlnē spēlēt.