Tasuta Mängud

juhtida puidust klotsid

Mängu nuputamisülesanded

Juhtida puidust klotsid

Juhtida puidust klotsid Hinnang: 1/10

Juhtida puidust klotsid mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

See mäng on juhtida polügoonide grid saada puidust klotsid ja kaitsta kuningas alates suurtükid. Sinu ülesandeks on vältida haiget kuningas suurtükid, ja et teil krunt plokid, et kaitsta teid. Lööki on vähe, et kasutada neid hoolikalt.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 5192 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 1.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
1

Hinnang põhineb 2 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 5192 korda
juhtida puidust klotsid

Selles mängus joonistus oskused ja mõistatused on segatud. Sa pead kasutama oma Mõistmine, et luua vajalikud vormid blokeerida väravasse. Sul on ka vältida kuningas allakukkumist oma platvormi ja turvaliselt.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega juhtida puidust klotsid oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Nuputamisülesanded flash mäng nimega juhtida puidust klotsid. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega juhtida puidust klotsid ja see on seotud Nuputamisülesanded. Meie uus mäng juhtida puidust klotsid on üks parimaid mänge Nuputamisülesanded leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega juhtida puidust klotsid et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

juhtida puidust klotsid
TAGASI

Nuputamisülesanded enim mängitud mängud

Mõistatus jaokaupa Simpsonid Tasuta ►

Mõistatus jaokaupa simpsonid

3
3 / 10 - 11426 häält
Mängitud
108541
korda

Mõistatus kus nupulevajutusegatükk näib paigutada, ja vajutage või järgmise pala. Lõbutsege seda teed mõistatus peategelased craziest animeeritud seeria teler (Simpsonid). Täielik mõistatus peate pannatükk jaarvuti ütleb teile, kui teil on paigutatudtükk, klõpsake punasele nupule ja uue pildi osa, mida peaks otsima, kui paned ilmub. Nii, et lõpetada täielik mõistatus ja näha täielikku pilti.

Kerevärvus Alluvusahel Tasuta ►

Kerevärvus alluvusahel

6
6 / 10 - 4636 häält
Mängitud
52402
korda

Vajuta sobitamise värve selgitada neid - saate selge kogu võrgusüsteemi? Kasuta pomme kui jänni. Mida pikem on ahel, värvid, seda suurem on skoor! Juhised: Vajuta värvilisandiga blokeerib nende kõrvaldamiseks teha pika ketid värvitüübiühikut suurema skoori. Kasutage pomm, mis destory a 3x3 võrk. kontrolli skeem: Tulekahju: vasakul hiire ja liikumine: hiirt.

Bejeweled krāsu bloki Tasuta ►

Bejeweled krāsu bloki

5
5 / 10 - 3598 häält
Mängitud
51866
korda

Izmantojiet peli, lai kontrolētu krāsu blokus. Centieties, lai novērstu visas flīzes uzvarēt. Noklikšķiniet uz kreiso pogu uz peles, lai saņemtu un nometiet flīzes kur vēlaties. spēles krāsās! Izmantojiet pirmo iespēju izvēlnē spēlēt.