Tasuta Mängud

Mõistatus jaokaupa Simpsonid

Mängu nuputamisülesanded

Mõistatus jaokaupa simpsonid

Mõistatus jaokaupa Simpsonid Hinnang: 3/10

Mõistatus jaokaupa simpsonid mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Mõistatus kus nupulevajutusegatükk näib paigutada, ja vajutage või järgmise pala. Lõbutsege seda teed mõistatus peategelased craziest animeeritud seeria teler (Simpsonid). Täielik mõistatus peate pannatükk jaarvuti ütleb teile, kui teil on paigutatudtükk, klõpsake punasele nupule ja uue pildi osa, mida peaks otsima, kui paned ilmub. Nii, et lõpetada täielik mõistatus ja näha täielikku pilti.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 108541 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 3.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Hinnang põhineb 11426 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 108541 korda
Mõistatus jaokaupa Simpsonid

Originaal mäng lõpetada mõistatus kus tükid ilmub ühekaupa. Vajuta punasele nupule, et kuvadarekord. Sa pead kõik kaardid mängulaual, kuid ainult üks. Võtke tükk hiirega ning püüab oma õigesse jooksul pilt. Tükid on ristkülikukujulised. Kas sa näedpilti taga kuid tuhmim värve. Otsi saidi iga sakk ja klõpsake nuppu Järgmine. Pilt stseenianimeeritud seeria, kus me näeme kõik märgid nautidalõõgastav päev vee peal.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Mõistatus jaokaupa Simpsonid oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Nuputamisülesanded flash mäng nimega Mõistatus jaokaupa Simpsonid. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Mõistatus jaokaupa Simpsonid ja see on seotud Nuputamisülesanded. Meie uus mäng Mõistatus jaokaupa Simpsonid on üks parimaid mänge Nuputamisülesanded leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Mõistatus jaokaupa Simpsonid et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Mõistatus jaokaupa Simpsonid
TAGASI

Nuputamisülesanded enim mängitud mängud

Kerevärvus Alluvusahel Tasuta ►

Kerevärvus alluvusahel

6
6 / 10 - 4636 häält
Mängitud
52402
korda

Vajuta sobitamise värve selgitada neid - saate selge kogu võrgusüsteemi? Kasuta pomme kui jänni. Mida pikem on ahel, värvid, seda suurem on skoor! Juhised: Vajuta värvilisandiga blokeerib nende kõrvaldamiseks teha pika ketid värvitüübiühikut suurema skoori. Kasutage pomm, mis destory a 3x3 võrk. kontrolli skeem: Tulekahju: vasakul hiire ja liikumine: hiirt.

Bejeweled krāsu bloki Tasuta ►

Bejeweled krāsu bloki

5
5 / 10 - 3598 häält
Mängitud
51866
korda

Izmantojiet peli, lai kontrolētu krāsu blokus. Centieties, lai novērstu visas flīzes uzvarēt. Noklikšķiniet uz kreiso pogu uz peles, lai saņemtu un nometiet flīzes kur vēlaties. spēles krāsās! Izmantojiet pirmo iespēju izvēlnē spēlēt.

Rindkere tõukurpuksiirist Tasuta ►

Rindkere tõukurpuksiirist

5
5 / 10 - 5714 häält
Mängitud
42699
korda

Kasutage nooleklahve liikumiseks töötaja ja lükake kastide. Sa pead lükkama kõik kastide nende õiged kohad, kuhu on märgitud kollase ruudud. Juhised: kasutage nooleklahve liikumiseks töötaja ja lükake kastide.