Tasuta Mängud

Cubeo

Mängu nuputamisülesanded

Cubeo

Cubeo Hinnang: 6/10

Cubeo mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Cubeo on mõistatus mäng põhineb Rubikin kuubik. Sinu ülesandeks on korraldada tükki oma esialgse oleku kaudu lükandkatus üksikute lehtedega ümber kuubikute kasutades tühja ruumi. Juhised: Vajuta põlema kõrval avatud ruumi teha objektiklaasi juurde lõhet.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 28842 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 6.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hinnang põhineb 1434 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 28842 korda
Cubeo

mõistatus, Rubikin kuubikute, slaid, lõhet, lõbus, värvid, värvid,

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Cubeo oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Nuputamisülesanded flash mäng nimega Cubeo. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Cubeo ja see on seotud Nuputamisülesanded. Meie uus mäng Cubeo on üks parimaid mänge Nuputamisülesanded leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Cubeo et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Cubeo
TAGASI

Nuputamisülesanded enim mängitud mängud

Mõistatus jaokaupa Simpsonid Tasuta ►

Mõistatus jaokaupa simpsonid

3
3 / 10 - 11426 häält
Mängitud
108010
korda

Mõistatus kus nupulevajutusegatükk näib paigutada, ja vajutage või järgmise pala. Lõbutsege seda teed mõistatus peategelased craziest animeeritud seeria teler (Simpsonid). Täielik mõistatus peate pannatükk jaarvuti ütleb teile, kui teil on paigutatudtükk, klõpsake punasele nupule ja uue pildi osa, mida peaks otsima, kui paned ilmub. Nii, et lõpetada täielik mõistatus ja näha täielikku pilti.

Kerevärvus Alluvusahel Tasuta ►

Kerevärvus alluvusahel

6
6 / 10 - 4636 häält
Mängitud
51756
korda

Vajuta sobitamise värve selgitada neid - saate selge kogu võrgusüsteemi? Kasuta pomme kui jänni. Mida pikem on ahel, värvid, seda suurem on skoor! Juhised: Vajuta värvilisandiga blokeerib nende kõrvaldamiseks teha pika ketid värvitüübiühikut suurema skoori. Kasutage pomm, mis destory a 3x3 võrk. kontrolli skeem: Tulekahju: vasakul hiire ja liikumine: hiirt.

Bejeweled krāsu bloki Tasuta ►

Bejeweled krāsu bloki

5
5 / 10 - 3598 häält
Mängitud
51320
korda

Izmantojiet peli, lai kontrolētu krāsu blokus. Centieties, lai novērstu visas flīzes uzvarēt. Noklikšķiniet uz kreiso pogu uz peles, lai saņemtu un nometiet flīzes kur vēlaties. spēles krāsās! Izmantojiet pirmo iespēju izvēlnē spēlēt.