Tasuta Mängud

Bejeweled krāsu bloki

Mängu nuputamisülesanded

Bejeweled krāsu bloki

Bejeweled krāsu bloki Hinnang: 5/10

Bejeweled krāsu bloki mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Izmantojiet peli, lai kontrolētu krāsu blokus. Centieties, lai novērstu visas flīzes uzvarēt. Noklikšķiniet uz kreiso pogu uz peles, lai saņemtu un nometiet flīzes kur vēlaties. spēles krāsās! Izmantojiet pirmo iespēju izvēlnē spēlēt.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 51687 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 5.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hinnang põhineb 3598 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 51687 korda
Bejeweled krāsu bloki

bejeweled, bloki, krāsu, krāsa, atbilstība, flīzes,

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Bejeweled krāsu bloki oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Nuputamisülesanded flash mäng nimega Bejeweled krāsu bloki. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Bejeweled krāsu bloki ja see on seotud Nuputamisülesanded. Meie uus mäng Bejeweled krāsu bloki on üks parimaid mänge Nuputamisülesanded leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Bejeweled krāsu bloki et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Bejeweled krāsu bloki
TAGASI

Nuputamisülesanded enim mängitud mängud

Mõistatus jaokaupa Simpsonid Tasuta ►

Mõistatus jaokaupa simpsonid

3
3 / 10 - 11426 häält
Mängitud
108373
korda

Mõistatus kus nupulevajutusegatükk näib paigutada, ja vajutage või järgmise pala. Lõbutsege seda teed mõistatus peategelased craziest animeeritud seeria teler (Simpsonid). Täielik mõistatus peate pannatükk jaarvuti ütleb teile, kui teil on paigutatudtükk, klõpsake punasele nupule ja uue pildi osa, mida peaks otsima, kui paned ilmub. Nii, et lõpetada täielik mõistatus ja näha täielikku pilti.

Kerevärvus Alluvusahel Tasuta ►

Kerevärvus alluvusahel

6
6 / 10 - 4636 häält
Mängitud
52166
korda

Vajuta sobitamise värve selgitada neid - saate selge kogu võrgusüsteemi? Kasuta pomme kui jänni. Mida pikem on ahel, värvid, seda suurem on skoor! Juhised: Vajuta värvilisandiga blokeerib nende kõrvaldamiseks teha pika ketid värvitüübiühikut suurema skoori. Kasutage pomm, mis destory a 3x3 võrk. kontrolli skeem: Tulekahju: vasakul hiire ja liikumine: hiirt.

Rindkere tõukurpuksiirist Tasuta ►

Rindkere tõukurpuksiirist

5
5 / 10 - 5714 häält
Mängitud
42518
korda

Kasutage nooleklahve liikumiseks töötaja ja lükake kastide. Sa pead lükkama kõik kastide nende õiged kohad, kuhu on märgitud kollase ruudud. Juhised: kasutage nooleklahve liikumiseks töötaja ja lükake kastide.