Tasuta Mängud

Ületada Piiri

Mängu mullid

Ületada piiri

Ületada Piiri Hinnang: 6/10

Ületada piiri mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

See tasuta internetis mäng on tõesti lõbus. Eesmärgiks on ületada roheline hõõguv kooskõlas palli. Selleks, et pead kasutama barrelit, mis laseks seda. Ka teil on koguda teemante, et suurendada oma skoor. Seal on igasuguseid takistusi igal ajal. Mõnikord on neid vältida, ja mõnikord on neid kasutada selleks, et sinna jõuda.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 6185 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 6.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hinnang põhineb 18 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 6185 korda
Ületada Piiri

Asi, mida tuleb kasutada kõige rohkem oma peaga. Kui teil on kontrolli barrel, eesmärk hiirega ja tulistada kuuli, mille peamine hiirenupp. On erinevaid barrelit. Mõned neist on teil täielik kontroll, kuid on ka teisi tüüpe. Mõned hoiavad keerates ringi, mõnel on rohkem energiat, mõni võrsete niipea, kui nad palli püüda ... Edasi minna ja leida neid ise!

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Ületada Piiri oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Mullid flash mäng nimega Ületada Piiri. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Ületada Piiri ja see on seotud Mullid. Meie uus mäng Ületada Piiri on üks parimaid mänge Mullid leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Ületada Piiri et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Ületada Piiri
TAGASI

Mullid enim mängitud mängud

5 pallid joont Tasuta ►

5 pallid joont

6
6 / 10 - 25112 häält
Mängitud
500597
korda

Selles mängus on kuulid eri värvi, ja teie olete liikuda pallid, nii et 5 või rohkem pallid on sama värvi on seotud sirgjoone, et pallid on hävitatud. Jooned võivad olla horisontaalsed, vertikaal-või diagonaalselt. Pärast iga liikuda, uued pallid on moodustatud. te kaotate mängu kui kogu laevas on täidetud pallid.

Tetris Colorin Pallid Tasuta ►

Tetris colorin pallid

4
4 / 10 - 23330 häält
Mängitud
311240
korda

See mäng on nagu Tetris, kuid pallid värvi. Iga kord, 3 kuulid ilmuvad, ja saate pöörata pallid või teisaldada enne kukutades neil rühm, karusriie neid. Kui 4 ja rohkem palle on ühte värvi on omavahel seotud, pallid on hävitatud. Kui pallid muutuda ebastabiilseks, nad rullmaterjalist alla, muutes seisukohti pallid raske ennustada ja mäng on raske. Kasutage vasakule ja paremale nooleklahve liikumiseks langevad pallid, kasutage üles-alla nool pöörata, ning vajutage tühiku loobuda kuu ...

kaksik pallid Tasuta ►

Kaksik pallid

6
6 / 10 - 4600 häält
Mängitud
49046
korda

Eesmärk seda mängu on hävitada kõik pallid ühendab neid paari kasutades liin. The paari pallid peavad olema sama värvi ja joone ei tohi painutada rohkem kui kaks korda. Ei ole raske leida paari, kuid sisuks on mäng on leida need nii kiiresti kui võimalik, see on küsimus kiirust.