Tasuta Mängud

Tulistada Lihavõttemunad

Mängu mullid

Tulistada lihavõttemunad

Tulistada Lihavõttemunad Hinnang: 7/10

Tulistada lihavõttemunad mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Tasuta online mäng umbes mõned lihavõttemunad on varastatud. Keegi on varastatud lihavõttemuna alates pesa, ja selleks, et pane see tagasi, siis tuleb tulistada seda suurtükid. Sa pead valima taseme kalle nii, et see tuleneb tema õige trajektoori pesa, kus sinine muna ja oranž muna ootavad. Igal tasandil, näed uusi elemente, mis raskendab veelgi oma ülesanne.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 8609 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 7.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hinnang põhineb 96 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 8609 korda
Tulistada Lihavõttemunad

Tasuta mäng umbes pildistamise roheline lihavõttemuna koos kahur. Tulistada roheline muna, mis on puudu pesast oma suurtükid nii, et see vastab tema semud. Eesmärk ja tulistamist mäng, kus sa pead, et kontrollida kallet kahur tulistada.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Tulistada Lihavõttemunad oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Mullid flash mäng nimega Tulistada Lihavõttemunad. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Tulistada Lihavõttemunad ja see on seotud Mullid. Meie uus mäng Tulistada Lihavõttemunad on üks parimaid mänge Mullid leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Tulistada Lihavõttemunad et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Tulistada Lihavõttemunad
TAGASI

Mullid enim mängitud mängud

5 pallid joont Tasuta ►

5 pallid joont

6
6 / 10 - 25110 häält
Mängitud
497971
korda

Selles mängus on kuulid eri värvi, ja teie olete liikuda pallid, nii et 5 või rohkem pallid on sama värvi on seotud sirgjoone, et pallid on hävitatud. Jooned võivad olla horisontaalsed, vertikaal-või diagonaalselt. Pärast iga liikuda, uued pallid on moodustatud. te kaotate mängu kui kogu laevas on täidetud pallid.

Tetris Colorin Pallid Tasuta ►

Tetris colorin pallid

4
4 / 10 - 23330 häält
Mängitud
310971
korda

See mäng on nagu Tetris, kuid pallid värvi. Iga kord, 3 kuulid ilmuvad, ja saate pöörata pallid või teisaldada enne kukutades neil rühm, karusriie neid. Kui 4 ja rohkem palle on ühte värvi on omavahel seotud, pallid on hävitatud. Kui pallid muutuda ebastabiilseks, nad rullmaterjalist alla, muutes seisukohti pallid raske ennustada ja mäng on raske. Kasutage vasakule ja paremale nooleklahve liikumiseks langevad pallid, kasutage üles-alla nool pöörata, ning vajutage tühiku loobuda kuu ...

kaksik pallid Tasuta ►

Kaksik pallid

6
6 / 10 - 4600 häält
Mängitud
48858
korda

Eesmärk seda mängu on hävitada kõik pallid ühendab neid paari kasutades liin. The paari pallid peavad olema sama värvi ja joone ei tohi painutada rohkem kui kaks korda. Ei ole raske leida paari, kuid sisuks on mäng on leida need nii kiiresti kui võimalik, see on küsimus kiirust.