Tasuta Mängud

Marmor Petank

Mängu mullid

Marmor petank

Marmor Petank Hinnang: 6/10

Marmor petank mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

See tasuta online mäng põhineb mängu nimega Marmor. Nagu lapsed, me kasutada mängida seda kooli mänguväljakul, et mäng toob tagasi väga lõbus mälestused.Mängureeglid on väga lihtsad, lihtsalt knock kõik punased pallid ringi hoides valge palli sees.Valge pall on üks, siis viska vastu kõik punased pallid. Saad valida kolme erinevat tüüpi ringi, väikesed, keskmised ja suured. Seejärel saate valida, kuidas kuulid pannakse, kus on palju erinevaid kujusid ball koosseisude ja kogus pallid saadaval.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 5632 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 6.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hinnang põhineb 12 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 5632 korda
Marmor Petank

Välimine pidevjoon on ulatus asemele. Punane pall peab väljakult lahkuma poolt täiesti ületamisel see solid punane joon.Valge palli peavad jääma jaoks shot lugema. Vaate pööramiseks hoidke hiire nuppu ja liigutage kursor küljelt küljele. Et suurendada ja hoidke hiire nuppu ja liigutage kursor üles ja alla. Tulistada liiguta hiirekursor valge pall ja vajuta hiirenuppu. Vii hiirekursor suunas, kuhu soovite tulistan, liiguta veidi poole väiksema energiakuluga ja liikuda palju suunas suure võimu. Nüüd vabasta hiirenupp.Rohkem punased pallid te tulistada välja korraga rohkem punkte sa skoor, iga täiendava palli hoiab kogunev boonus punkte. 10 esimest, 12 teist 14 kolmandat ja nii edasi ...

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Marmor Petank oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Mullid flash mäng nimega Marmor Petank. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Marmor Petank ja see on seotud Mullid. Meie uus mäng Marmor Petank on üks parimaid mänge Mullid leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Marmor Petank et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Marmor Petank
TAGASI

Mullid enim mängitud mängud

5 pallid joont Tasuta ►

5 pallid joont

6
6 / 10 - 25110 häält
Mängitud
498143
korda

Selles mängus on kuulid eri värvi, ja teie olete liikuda pallid, nii et 5 või rohkem pallid on sama värvi on seotud sirgjoone, et pallid on hävitatud. Jooned võivad olla horisontaalsed, vertikaal-või diagonaalselt. Pärast iga liikuda, uued pallid on moodustatud. te kaotate mängu kui kogu laevas on täidetud pallid.

Tetris Colorin Pallid Tasuta ►

Tetris colorin pallid

4
4 / 10 - 23330 häält
Mängitud
310992
korda

See mäng on nagu Tetris, kuid pallid värvi. Iga kord, 3 kuulid ilmuvad, ja saate pöörata pallid või teisaldada enne kukutades neil rühm, karusriie neid. Kui 4 ja rohkem palle on ühte värvi on omavahel seotud, pallid on hävitatud. Kui pallid muutuda ebastabiilseks, nad rullmaterjalist alla, muutes seisukohti pallid raske ennustada ja mäng on raske. Kasutage vasakule ja paremale nooleklahve liikumiseks langevad pallid, kasutage üles-alla nool pöörata, ning vajutage tühiku loobuda kuu ...

kaksik pallid Tasuta ►

Kaksik pallid

6
6 / 10 - 4600 häält
Mängitud
48866
korda

Eesmärk seda mängu on hävitada kõik pallid ühendab neid paari kasutades liin. The paari pallid peavad olema sama värvi ja joone ei tohi painutada rohkem kui kaks korda. Ei ole raske leida paari, kuid sisuks on mäng on leida need nii kiiresti kui võimalik, see on küsimus kiirust.