Tasuta Mängud

Meditsiin

Mängida meditsiin mängud

Meditsiin Mängud

Meditsiin mänge nii, et sul võib olla lõbus iga päev meie kodulehel, ilma installida või allalaadimiseks midagi. Sinu online vaba aja veetmise ja meelelahutuse valdkonnas.

Meditsiin mängud

Pärast!
Hinda!
Jaga!
Delicious
Soovitatud meditsiin mäng

erakorralise tuba

 erakorralise tuba mäng Tasuta ►

Kiirusta doktor! Teie Patsiendid ootavad! Juhised: Võtke patsiente, kes tulevad oma hädaabiteenistuste oma ooteruum otsivad abi. Sa pead tegema, et patsient ratta esimees asjakohase ravi tuba ning hoida oma ooteruum tühi. Vaata ette meditsiiniõdedele ümber haiglasse kontrolli süsteemi: c: pöördtehingute algatusel x: lõpetage z: kii ... Loe edasi

Meditsiin tasuta mängud mängida tasuta eesti meditsiin tasuta flash mänge mängida uusimaid mänge iga päev

Tasuta meditsiin mängud

Uus meditsiin

Meditsiin

Mängi tasuta Online Mängud eesti. Mängud arstid, pead hoolitsema haige või patsient. Mängimine Haiglad. Sa pead uurima patsienti, analüüsida sümptomeid näha, mis haigus see on. Sa pead anda arstiabi patsientidele. Kirurgid hasartmängutulu. Mängud õed, kus nad peavad hoolitsema haige inimesed. Arstid peavad tegema diagnoosimise, ravi ja ennetamist. Terviseteaduste Keskus. Avarii haiglas, kus patsienti saabuvad haige ja vaja ravida ja tervendada. Haigete ja hooldust. Avasta, mis on haigus ja tappa viiruseid ja baktereid, mis toodavad neid. Meditsiinierialadega nagu patoloogia, kardioloogia, kirurgia, dermatoloogia, endokrinoloogia ja toitumise, neuroloogia, geneetika, respiratoorne meditsiin, geriaatria, hematoloogia, mikrobioloogia ja parasitoloogia alused. Pediaatria on haigete laste jaoks. Psühhiaatria on psühholoogiline patsientide, nagu psühholoogia. See hõlmab erinevaid tervishoiu tavasid arenenud säilitada ja taastada tervist, ennetamine ja ravi haigust inimestel.

meditsiin Mängud mis on tõesti naljakas mängida tasuta meditsiin flash mängud. See kategooria on seotud see teadus pühendatud uuringus elu, tervise, haiguste ja surma inimese. arstid ja õed peavad tegema diagnoosimise, ravi ja ennetamist. osale patsientidest saabub konsultatsiooni kliinikus või haiglas. esmane. intensiivravi. operatsioon tegutseda patsientidel. terviseteaduste keskus. mängud viirused, mis nakatavad ja tapavad rakke ja inimesed. arstiga, sest toimeaine tervishoiuteenuste protsessis. tervishoiusüsteemi ja rahvatervis. inimese anatoomia: uuring füüsilise struktuuri inimorganismile. kas rakenduskõrgkoolis teadus-või praktika diagnoosimine, ravi ja ennetamist.. Siit leiad meditsiin tasuta mänge mängida eesti ilma installida või midagi laadida arvutisse, meie sisu on 100% usaldusväärne. Uus meditsiin mängud, mida ajakohastatakse iga päev ja parimaid mänge lastele. meditsiin päev tasuta ja videomängud, mida saab kasutada arvuti ja jagada neid oma sõprade ja kontaktide sotsiaalsete võrgustike nagu Facebook, Twitter ja Google Plus.