Tasuta Mängud

Mälu

Mängida mälu mängud

Mälu Mängud

Mälu mänge nii, et sul võib olla lõbus iga päev meie kodulehel, ilma installida või allalaadimiseks midagi. Sinu online vaba aja veetmise ja meelelahutuse valdkonnas.

Mälu mängud

Pärast!
Hinda!
Jaga!
Delicious
Soovitatud mälu mäng

Mäleta Kahtlustatava

 mäleta kahtlustatava mäng Tasuta ►

Selles tasuta internetis mäng Te Velma alates Scooby Doo animeeritud seeria, ja teie ülesanne on hea välja kahtlustatava ning seejärel, kasutades oma mälu, Skitseeri portree, et politsei teda kinni püüda. Kui teil segi ajama mõnel iseloomujoon, mitu sarnast kahtlustab ilmub seas on teil valida, milline neist on õige. Väga lõbus mäng, et ... Loe edasi

Mälu tasuta mängud mängida tasuta eesti mälu tasuta flash mänge mängida uusimaid mänge iga päev

Tasuta mälu mängud

Uus mälu

Mälu

Mängi tasuta Online Mängud eesti. Mängud mälu, kus sa pead meeles pidama elementide ekraanil, et suurendada oma vaimsete võimete ja oma aju. Kaardimängud mälu. Kids mälu mängud. Mälu sobitamise mäng. Mälu abivahendid mängud. Visuaalne mälu. Mälu kasutamise mänge. Meil on mitmeid objekte ja sa pead meeles pidama, et esemed olid, kus nad olid ja nii edasi. Harjutused teostada aju. Sa pead olema võimeline mäletama asju nagu värvid, muusika, valguse objektide ja nii edasi. Praktika mällu.Mälu saab säilitada mineviku kogemustest. On eri liiki nagu lühiajaline mälu, vahe-mälu ja pikaajaline mälu. Inimese aju sisaldab umbes 100000000000 neuroneid ja 100000000000000 nendevahelised seosed. Mängud meelde asju. Techniques parandada mälu. Nende tegevus võib sind kasutada oma aju ja parandada oma võimet. Otsingusüsteemi, tagasikutsumise või kogumine teadmisi või mälestusi. Mälu on protsess, kus info on kodeeritud, säilitada ja taastada.

mälu Mängud mis on tõesti naljakas mängida tasuta mälu flash mängud. See kategooria on seotud mälu on funktsioon inimese aju ja nähtust silmas inimesi, mis võimaldab keha kodeerida, säilitada ja meenutada möödunud teavet juurdepääsu neile igal ajal. mälu (või parem, mälestused) on termin, mida oleme õppinud midagi, me mäletame ja meil on juurdepääs nüüd. harjutused ja meetodeid, et parandada mälu. mälestused on pildid minevikust, mis on salvestatud mällu. nad on reprodutseerimine midagi varem õppinud või kogenud, et nad on otseselt seotud kogemusega. otsinguga informatsiooni, et meil on salvestatud. otsingusüsteemi, tagasikutsumise või mälestus: kutsudes tagasi salvestatud informatsiooni vastuses mõned kii kasutamiseks protsess või tegevus.. Siit leiad mälu tasuta mänge mängida eesti ilma installida või midagi laadida arvutisse, meie sisu on 100% usaldusväärne. Uus mälu mängud, mida ajakohastatakse iga päev ja parimaid mänge lastele. mälu päev tasuta ja videomängud, mida saab kasutada arvuti ja jagada neid oma sõprade ja kontaktide sotsiaalsete võrgustike nagu Facebook, Twitter ja Google Plus.