Tasuta Mängud

Virtuaalne Kassipoeg

Mängu loomade

Virtuaalne kassipoeg

Virtuaalne Kassipoeg Hinnang: 6/10

Virtuaalne kassipoeg mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Kas sa tahaksid olla kass on lemmikloom? Kui sa ei saa olla reaalne, vähemalt saab hoolitseda selle kitty hügieeni. Võite rääkida oma mikrofon arvutiga ühendatud, anna see hea vann, pühkige mantel kasutades kuivati​​, puhtad hambad ja silitas kassipoeg eri kehaosad. See jumalik oranž kass on teie arvuti see virtuaalne lemmikloom mäng.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 13390 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 6.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hinnang põhineb 906 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 13390 korda
Virtuaalne Kassipoeg

Flash mängu virtuaalse kassi ravi. Internetis mäng virtuaalne lemmikloom, kassipoeg saab pesta, kuivatada oma juuksed või harja oma hambaid. Paitus sellele kassile kui oma virtuaalse lemmiklooma. Ta on alati ootab teid meie kodulehel, et sa osaleda teda igal ajal.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Virtuaalne Kassipoeg oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Loomade flash mäng nimega Virtuaalne Kassipoeg. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Virtuaalne Kassipoeg ja see on seotud Loomade. Meie uus mäng Virtuaalne Kassipoeg on üks parimaid mänge Loomade leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Virtuaalne Kassipoeg et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Virtuaalne Kassipoeg
TAGASI

Loomade enim mängitud mängud

Charlie pardi Tasuta ►

Charlie pardi

6
6 / 10 - 25350 häält
Mängitud
204116
korda

Juhised: Püüa jõuda lõpuni igal tasandil, koguda münte ja teemante. Sa pead ületada kõik takistused. Hüpped vaenlasi tapad. Platvorm mäng, mis funktsioone armas pardi nimega Charlie. Run ja hüpata kaudu tase, ostke relvi ja püüdma ellu jääda. Sa pead minema metsa, kus loomadel on jälitama ja ründavad sind nagu konnad või mesilased. Proovi teisi loomi ei puutu ja põhjani ekraani. Koguge kõik auhinnad saate igal tasandil. Mario stiilis platvorm mäng umbes armas pardi nimega Cha ...

pull vs lehm Tasuta ►

Pull vs lehm

4
4 / 10 - 8394 häält
Mängitud
136451
korda

Looma teie valikust (lehm või pull) konkureerib teiste on leiva söömine konkurentsi. Aita oma võistleja võita klikkides nii kiiresti kui võimalik vasakul nuppu hiire ...

tilluke piraaja Tasuta ►

Tilluke piraaja

6
6 / 10 - 8138 häält
Mängitud
80409
korda

Sa oled väike piraaja, kuid mitte liiga pikk! Tavoitteenasi on ujuda ümber ja süüa nii palju kala vähe kui võimalik, et lõpuks kasvada suur piraaja. Olge ettevaatlik mitte saada püütud kala suurem, kuna nad ei ole mingit probleemi söömine teid. Õnn kaasa!