Tasuta Mängud

Tapja Kassipoeg

Mängu loomade

Tapja kassipoeg

Tapja Kassipoeg Hinnang: 5/10

Tapja kassipoeg mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Selles tasuta online mängu, siis mängida armas kiisu. Kui hakkate siis antakse 2 minutit, et tappa nii palju hiiri ja hamstreid, kui saate. Iga tappa annab sulle tagasi väikese ajaga. Kuidas tapab kiirelt üksteise suurendada oma kordaja. Tapa nõutava hulga vaenlasi, enne kui aeg otsa saab, et hoida mängides. Kasuta nooleklahve ja kasutada tühikuklahvi koos nooleklahve täita erilist liigub.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 5533 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 5.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hinnang põhineb 12 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 5533 korda
Tapja Kassipoeg

Kasuta nooleklahve, et liikuda, kuid kui te kasutate neid koos tühikut, siis lõpuks täidab erilist liikuda, mis võivad teid aidata. Eriti kui te olete ümbritsetud hamstrid ja sa ei tea, kuhu minna. Kasutage vasakule ja paremale võtmed koos tühikut teha kriips. Kasuta kuni nooleklahvi ning tühikut kasutada tornaado. Kasutage alla klahvi ja tühikut kasutada veski. Kui kasutad tühikut õhus, siis täidavad super-kriips.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Tapja Kassipoeg oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Loomade flash mäng nimega Tapja Kassipoeg. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Tapja Kassipoeg ja see on seotud Loomade. Meie uus mäng Tapja Kassipoeg on üks parimaid mänge Loomade leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Tapja Kassipoeg et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Tapja Kassipoeg
TAGASI

Loomade enim mängitud mängud

Charlie pardi Tasuta ►

Charlie pardi

6
6 / 10 - 25350 häält
Mängitud
204116
korda

Juhised: Püüa jõuda lõpuni igal tasandil, koguda münte ja teemante. Sa pead ületada kõik takistused. Hüpped vaenlasi tapad. Platvorm mäng, mis funktsioone armas pardi nimega Charlie. Run ja hüpata kaudu tase, ostke relvi ja püüdma ellu jääda. Sa pead minema metsa, kus loomadel on jälitama ja ründavad sind nagu konnad või mesilased. Proovi teisi loomi ei puutu ja põhjani ekraani. Koguge kõik auhinnad saate igal tasandil. Mario stiilis platvorm mäng umbes armas pardi nimega Cha ...

pull vs lehm Tasuta ►

Pull vs lehm

4
4 / 10 - 8394 häält
Mängitud
136451
korda

Looma teie valikust (lehm või pull) konkureerib teiste on leiva söömine konkurentsi. Aita oma võistleja võita klikkides nii kiiresti kui võimalik vasakul nuppu hiire ...

tilluke piraaja Tasuta ►

Tilluke piraaja

6
6 / 10 - 8138 häält
Mängitud
80409
korda

Sa oled väike piraaja, kuid mitte liiga pikk! Tavoitteenasi on ujuda ümber ja süüa nii palju kala vähe kui võimalik, et lõpuks kasvada suur piraaja. Olge ettevaatlik mitte saada püütud kala suurem, kuna nad ei ole mingit probleemi söömine teid. Õnn kaasa!