Tasuta Mängud

Tapa Teod

Mängu loomade

Tapa teod

Tapa Teod Hinnang: 8/10

Tapa teod mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Teod tahavad süüa oma puu! Kümned teod tungivad valdkonnas puu kasvavate taimede süüa oma parimaid vilju, peate kaitsma ennast. Kasuta relvi Teie käsutuses nagu poksikindad ja kohvrid lüüa teod ja ei luba liikuda kuni toit. Istutamise taimed, teod rünnata.Mängu mängitakse hiirega silmatorkav koos relvadega teie käsutuses. Püüa mitte jõuda oma puu.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 8955 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 8.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Hinnang põhineb 80 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 8955 korda
Tapa Teod

Mäng kahjuritõrje, on viljapuuaia sa pead kaitsma tigude et proovida süüa oma taimed ja viljad. Pead vältida loomade jõudmist oma toitu lööb neile relvad teie käsutuses, et ei jõua oma eesmärki.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Tapa Teod oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Loomade flash mäng nimega Tapa Teod. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Tapa Teod ja see on seotud Loomade. Meie uus mäng Tapa Teod on üks parimaid mänge Loomade leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Tapa Teod et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Tapa Teod
TAGASI

Loomade enim mängitud mängud

Charlie pardi Tasuta ►

Charlie pardi

6
6 / 10 - 25350 häält
Mängitud
204250
korda

Juhised: Püüa jõuda lõpuni igal tasandil, koguda münte ja teemante. Sa pead ületada kõik takistused. Hüpped vaenlasi tapad. Platvorm mäng, mis funktsioone armas pardi nimega Charlie. Run ja hüpata kaudu tase, ostke relvi ja püüdma ellu jääda. Sa pead minema metsa, kus loomadel on jälitama ja ründavad sind nagu konnad või mesilased. Proovi teisi loomi ei puutu ja põhjani ekraani. Koguge kõik auhinnad saate igal tasandil. Mario stiilis platvorm mäng umbes armas pardi nimega Cha ...

pull vs lehm Tasuta ►

Pull vs lehm

4
4 / 10 - 8394 häält
Mängitud
136561
korda

Looma teie valikust (lehm või pull) konkureerib teiste on leiva söömine konkurentsi. Aita oma võistleja võita klikkides nii kiiresti kui võimalik vasakul nuppu hiire ...

tilluke piraaja Tasuta ►

Tilluke piraaja

6
6 / 10 - 8138 häält
Mängitud
80544
korda

Sa oled väike piraaja, kuid mitte liiga pikk! Tavoitteenasi on ujuda ümber ja süüa nii palju kala vähe kui võimalik, et lõpuks kasvada suur piraaja. Olge ettevaatlik mitte saada püütud kala suurem, kuna nad ei ole mingit probleemi söömine teid. Õnn kaasa!