Tasuta Mängud

T-Rex Londonis

Mängu loomade

T-rex londonis

T-Rex Londonis Hinnang: 8/10

T-rex londonis mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Olete Tyrannosaurus Rex, mis on külvi kardavad London. Igal ekraan teavitab teid, kuidas paljud Londoni sööma. Kasutades hiirt, et suunata suu türannosaurus ja õigus süüa nuppu, ülejäänud liigutused on pistmist olulised tähtajad. kui olete söönud kõik inimesed selle ekraani, saate liikuda järgmisele olla ettevaatlik järgmistel ekraanid, Londoni hakkas süütamise oma relvad end kaitsta.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 3682 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 8.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Hinnang põhineb 30 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 3682 korda
T-Rex Londonis

Kindlasti üllatav mängu, london ja Tyrannosaurus, leida kõik peidetud punane telefoniputkad, või kuulus Inglise pubi, mis peidab kartsin T-Rex mis jookseb läbi Londoni tänavatel London süüa kõike saab.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega T-Rex Londonis oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Loomade flash mäng nimega T-Rex Londonis. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega T-Rex Londonis ja see on seotud Loomade. Meie uus mäng T-Rex Londonis on üks parimaid mänge Loomade leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega T-Rex Londonis et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

T-Rex Londonis
TAGASI

Loomade enim mängitud mängud

Charlie pardi Tasuta ►

Charlie pardi

6
6 / 10 - 25342 häält
Mängitud
202263
korda

Juhised: Püüa jõuda lõpuni igal tasandil, koguda münte ja teemante. Sa pead ületada kõik takistused. Hüpped vaenlasi tapad. Platvorm mäng, mis funktsioone armas pardi nimega Charlie. Run ja hüpata kaudu tase, ostke relvi ja püüdma ellu jääda. Sa pead minema metsa, kus loomadel on jälitama ja ründavad sind nagu konnad või mesilased. Proovi teisi loomi ei puutu ja põhjani ekraani. Koguge kõik auhinnad saate igal tasandil. Mario stiilis platvorm mäng umbes armas pardi nimega Cha ...

pull vs lehm Tasuta ►

Pull vs lehm

4
4 / 10 - 8390 häält
Mängitud
134748
korda

Looma teie valikust (lehm või pull) konkureerib teiste on leiva söömine konkurentsi. Aita oma võistleja võita klikkides nii kiiresti kui võimalik vasakul nuppu hiire ...

tilluke piraaja Tasuta ►

Tilluke piraaja

6
6 / 10 - 8094 häält
Mängitud
78667
korda

Sa oled väike piraaja, kuid mitte liiga pikk! Tavoitteenasi on ujuda ümber ja süüa nii palju kala vähe kui võimalik, et lõpuks kasvada suur piraaja. Olge ettevaatlik mitte saada püütud kala suurem, kuna nad ei ole mingit probleemi söömine teid. Õnn kaasa!