Tasuta Mängud

Super Hiir 3D

Mängu loomade

Super hiir 3d

Super Hiir 3D Hinnang: 7/10

Super hiir 3d mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Selles tasuta internetis mäng 3D, teil on päästa oma sõbratar lõksus Hiir linn. Teie eesmärk on sõita läbi linna ja teda päästa uuesti pildi elust tasu. Vaata ette hoonete või midagi muud, nagu te sõita - lööb neile haiget. Proovige kiirenemist super dirigent mündid, mis on ujuva erinevates punktides mäng, sest nad annavad sulle boonuspunkte!

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 5927 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 7.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hinnang põhineb 18 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 5927 korda
Super Hiir 3D

Kõige tähtsam on, säästes teda muutub kriitiline nagu te arengut läbi taset, siis lendab palju kiiremini iga kord. Te peate kindlat kätt ja tugev süda.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Super Hiir 3D oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Loomade flash mäng nimega Super Hiir 3D. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Super Hiir 3D ja see on seotud Loomade. Meie uus mäng Super Hiir 3D on üks parimaid mänge Loomade leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Super Hiir 3D et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Super Hiir 3D
TAGASI

Loomade enim mängitud mängud

Charlie pardi Tasuta ►

Charlie pardi

6
6 / 10 - 25350 häält
Mängitud
204116
korda

Juhised: Püüa jõuda lõpuni igal tasandil, koguda münte ja teemante. Sa pead ületada kõik takistused. Hüpped vaenlasi tapad. Platvorm mäng, mis funktsioone armas pardi nimega Charlie. Run ja hüpata kaudu tase, ostke relvi ja püüdma ellu jääda. Sa pead minema metsa, kus loomadel on jälitama ja ründavad sind nagu konnad või mesilased. Proovi teisi loomi ei puutu ja põhjani ekraani. Koguge kõik auhinnad saate igal tasandil. Mario stiilis platvorm mäng umbes armas pardi nimega Cha ...

pull vs lehm Tasuta ►

Pull vs lehm

4
4 / 10 - 8394 häält
Mängitud
136451
korda

Looma teie valikust (lehm või pull) konkureerib teiste on leiva söömine konkurentsi. Aita oma võistleja võita klikkides nii kiiresti kui võimalik vasakul nuppu hiire ...

tilluke piraaja Tasuta ►

Tilluke piraaja

6
6 / 10 - 8138 häält
Mängitud
80409
korda

Sa oled väike piraaja, kuid mitte liiga pikk! Tavoitteenasi on ujuda ümber ja süüa nii palju kala vähe kui võimalik, et lõpuks kasvada suur piraaja. Olge ettevaatlik mitte saada püütud kala suurem, kuna nad ei ole mingit probleemi söömine teid. Õnn kaasa!