Tasuta Mängud

suojelijaa pardi

Mängu loomade

Suojelijaa pardi

Suojelijaa pardi Hinnang: 6/10

Suojelijaa pardi mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Juba pardi pead tapma kõik välismaalastele. Juba turvalisuse jõudu rong. Rong veab valge küülikud. Tulnukad tahavad süüa valge küülikud. Sul on relv ja sa tulistada kõik välismaalased, mis ilmuvad taevasse hunt. Suunake võre ja võrseid piisavalt pikk, et mürsk saabub aeg ja tapma vaenlasi. Shooting mäng, kus teil on lõpetada kõik välismaalaste enne kui nad süüa kõik küülikud. Olete loomade kaitse ja on missioon, et rongi loomade jõuab sihtkohta ohutult.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 10509 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 6.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hinnang põhineb 358 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 10509 korda
suojelijaa pardi

Tulnukad üritavad rikkuda easter tappes lihavõttejänkusid. Nagu liige bunny kaitseministeeriumi jõud peate aitavad transpordi bunnies linnast linna, pakkudes lihavõttemunad, on eriline bunny kaitseministeeriumi jõud rong, samas kaitstes neid vastikuid välismaalaste. Lihtsalt tulistada välismaalaste ja koguda powerups. Kui teil tulistada liiga palju ja relv küta. Kaitsta oma bunnies alates välismaalastele! Välismaalaste taha rikkuda lihavõtted ja tapavad kõik valge bunnies. Nagu liige kaitseväelaste küülikuid, sa pead võtma loomade linnast linna, et pakkuda lihavõttemunad. Reisimine erirongiga kaitsevägi bunnies ja välismaalaste ründas kogu aeg, et toita küülikud. Sinu ülesanne on kaitsta neid välismaalasi, lasketiirud ja koguda extra relvad, mis ilmuvad ekraani. Kui teil tulistada ka relv kuumeneb ja peab ootama. Punkti ja tulistada lõpetada kõik välismaalastele.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega suojelijaa pardi oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Loomade flash mäng nimega suojelijaa pardi. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega suojelijaa pardi ja see on seotud Loomade. Meie uus mäng suojelijaa pardi on üks parimaid mänge Loomade leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega suojelijaa pardi et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

suojelijaa pardi
TAGASI

Loomade enim mängitud mängud

Charlie pardi Tasuta ►

Charlie pardi

6
6 / 10 - 25350 häält
Mängitud
204099
korda

Juhised: Püüa jõuda lõpuni igal tasandil, koguda münte ja teemante. Sa pead ületada kõik takistused. Hüpped vaenlasi tapad. Platvorm mäng, mis funktsioone armas pardi nimega Charlie. Run ja hüpata kaudu tase, ostke relvi ja püüdma ellu jääda. Sa pead minema metsa, kus loomadel on jälitama ja ründavad sind nagu konnad või mesilased. Proovi teisi loomi ei puutu ja põhjani ekraani. Koguge kõik auhinnad saate igal tasandil. Mario stiilis platvorm mäng umbes armas pardi nimega Cha ...

pull vs lehm Tasuta ►

Pull vs lehm

4
4 / 10 - 8394 häält
Mängitud
136435
korda

Looma teie valikust (lehm või pull) konkureerib teiste on leiva söömine konkurentsi. Aita oma võistleja võita klikkides nii kiiresti kui võimalik vasakul nuppu hiire ...

tilluke piraaja Tasuta ►

Tilluke piraaja

6
6 / 10 - 8138 häält
Mängitud
80387
korda

Sa oled väike piraaja, kuid mitte liiga pikk! Tavoitteenasi on ujuda ümber ja süüa nii palju kala vähe kui võimalik, et lõpuks kasvada suur piraaja. Olge ettevaatlik mitte saada püütud kala suurem, kuna nad ei ole mingit probleemi söömine teid. Õnn kaasa!