Tasuta Mängud

Sparta kaslased

Mängu loomade

Sparta kaslased

Sparta kaslased Hinnang: 8/10

Sparta kaslased mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Selles mängus sa kontrolli Leonidas, lõvi Sparta, juht Spartan sõdurid. Sa pead viskama spears osavalt väliskeermestamiseks juht roomajad, mis on rünnata linna. Leonidas on meister ja kuningas Sparta ja tema oda saab tappa.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 4750 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 8.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Hinnang põhineb 2 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 4750 korda
Sparta kaslased

Tulistada oda, siis tuleb märkida arvutihiir. Kaugemal kui klõpsate saavad oma löök tugevam. Peate arvestama tähendamissõna, mis oda pärast visata vaenlased. Põrkab maha kilbid ja vältida andes kodanikele.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Sparta kaslased oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Loomade flash mäng nimega Sparta kaslased. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Sparta kaslased ja see on seotud Loomade. Meie uus mäng Sparta kaslased on üks parimaid mänge Loomade leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Sparta kaslased et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Sparta kaslased
TAGASI

Loomade enim mängitud mängud

Charlie pardi Tasuta ►

Charlie pardi

6
6 / 10 - 25350 häält
Mängitud
203741
korda

Juhised: Püüa jõuda lõpuni igal tasandil, koguda münte ja teemante. Sa pead ületada kõik takistused. Hüpped vaenlasi tapad. Platvorm mäng, mis funktsioone armas pardi nimega Charlie. Run ja hüpata kaudu tase, ostke relvi ja püüdma ellu jääda. Sa pead minema metsa, kus loomadel on jälitama ja ründavad sind nagu konnad või mesilased. Proovi teisi loomi ei puutu ja põhjani ekraani. Koguge kõik auhinnad saate igal tasandil. Mario stiilis platvorm mäng umbes armas pardi nimega Cha ...

pull vs lehm Tasuta ►

Pull vs lehm

4
4 / 10 - 8394 häält
Mängitud
136051
korda

Looma teie valikust (lehm või pull) konkureerib teiste on leiva söömine konkurentsi. Aita oma võistleja võita klikkides nii kiiresti kui võimalik vasakul nuppu hiire ...

tilluke piraaja Tasuta ►

Tilluke piraaja

6
6 / 10 - 8138 häält
Mängitud
79993
korda

Sa oled väike piraaja, kuid mitte liiga pikk! Tavoitteenasi on ujuda ümber ja süüa nii palju kala vähe kui võimalik, et lõpuks kasvada suur piraaja. Olge ettevaatlik mitte saada püütud kala suurem, kuna nad ei ole mingit probleemi söömine teid. Õnn kaasa!