Tasuta Mängud

sõidavad siga

Mängu loomade

Sõidavad siga

Sõidavad siga Hinnang: 10/10

Sõidavad siga mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Sa pead aitama väike siga, kes tahab lennata läbi õhu. Sa pead ostma poest tiivad ja lendu uuendamine kestab kauem. Koguge kõik õunad ja puuviljad leiad osta uuendamine ja lennata kõrgemale kui kunagi varem. Vältida sõidavad kanad ja pilved.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 5565 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 10.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
10

Hinnang põhineb 2 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 5565 korda
sõidavad siga

Väljakutse, kus sa pead aitama väike siga, mis lendab taevas. Koguda tähte, puuviljad ja kõike leida taevas osta uuendamise poes põrandale iseloomu. Vältida sõidavad kanad ja tormi pilved, mis teeb te kaotate mängu.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega sõidavad siga oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Loomade flash mäng nimega sõidavad siga. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega sõidavad siga ja see on seotud Loomade. Meie uus mäng sõidavad siga on üks parimaid mänge Loomade leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega sõidavad siga et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

sõidavad siga
TAGASI

Loomade enim mängitud mängud

Charlie pardi Tasuta ►

Charlie pardi

6
6 / 10 - 25350 häält
Mängitud
204399
korda

Juhised: Püüa jõuda lõpuni igal tasandil, koguda münte ja teemante. Sa pead ületada kõik takistused. Hüpped vaenlasi tapad. Platvorm mäng, mis funktsioone armas pardi nimega Charlie. Run ja hüpata kaudu tase, ostke relvi ja püüdma ellu jääda. Sa pead minema metsa, kus loomadel on jälitama ja ründavad sind nagu konnad või mesilased. Proovi teisi loomi ei puutu ja põhjani ekraani. Koguge kõik auhinnad saate igal tasandil. Mario stiilis platvorm mäng umbes armas pardi nimega Cha ...

pull vs lehm Tasuta ►

Pull vs lehm

4
4 / 10 - 8394 häält
Mängitud
136697
korda

Looma teie valikust (lehm või pull) konkureerib teiste on leiva söömine konkurentsi. Aita oma võistleja võita klikkides nii kiiresti kui võimalik vasakul nuppu hiire ...

tilluke piraaja Tasuta ►

Tilluke piraaja

6
6 / 10 - 8138 häält
Mängitud
80694
korda

Sa oled väike piraaja, kuid mitte liiga pikk! Tavoitteenasi on ujuda ümber ja süüa nii palju kala vähe kui võimalik, et lõpuks kasvada suur piraaja. Olge ettevaatlik mitte saada püütud kala suurem, kuna nad ei ole mingit probleemi söömine teid. Õnn kaasa!