Tasuta Mängud

Ruumis Kassi Kopteri

Mängu loomade

Ruumis kassi kopteri

Ruumis Kassi Kopteri Hinnang: 7/10

Ruumis kassi kopteri mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Oma ruumi kass on muutunud ummikus koobas ja te peate kontrollima oma juga pakk sõita selle ohutust. Kõik, mida pead tegema, on klõpsa ja hoia kuskil ekraanil liigutada oma kassi üles ja vabastage minna. Vältida kivid ja seinad koobas, vaid koguda nii palju münte kui võimalik. Kui kaugele maha koobas saab teha?

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 5863 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 7.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hinnang põhineb 14 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 5863 korda
Ruumis Kassi Kopteri

See on klassikaline Kopteri mäng, välja arvatud helikopter on kass nüüd. Mängida, hoidke nuppu, et hoida Kopteri õhus. Kui lasete minna, helikopter on vabalanguses. Kui hoiate nuppu liiga kaua, siis lendab liiga kõrge ja vajuta top koobas. Nii et proovige saavutaksid tasakaalu ja lendab oma helikopteriga ohutust.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Ruumis Kassi Kopteri oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Loomade flash mäng nimega Ruumis Kassi Kopteri. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Ruumis Kassi Kopteri ja see on seotud Loomade. Meie uus mäng Ruumis Kassi Kopteri on üks parimaid mänge Loomade leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Ruumis Kassi Kopteri et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Ruumis Kassi Kopteri
TAGASI

Loomade enim mängitud mängud

Charlie pardi Tasuta ►

Charlie pardi

6
6 / 10 - 25350 häält
Mängitud
204116
korda

Juhised: Püüa jõuda lõpuni igal tasandil, koguda münte ja teemante. Sa pead ületada kõik takistused. Hüpped vaenlasi tapad. Platvorm mäng, mis funktsioone armas pardi nimega Charlie. Run ja hüpata kaudu tase, ostke relvi ja püüdma ellu jääda. Sa pead minema metsa, kus loomadel on jälitama ja ründavad sind nagu konnad või mesilased. Proovi teisi loomi ei puutu ja põhjani ekraani. Koguge kõik auhinnad saate igal tasandil. Mario stiilis platvorm mäng umbes armas pardi nimega Cha ...

pull vs lehm Tasuta ►

Pull vs lehm

4
4 / 10 - 8394 häält
Mängitud
136451
korda

Looma teie valikust (lehm või pull) konkureerib teiste on leiva söömine konkurentsi. Aita oma võistleja võita klikkides nii kiiresti kui võimalik vasakul nuppu hiire ...

tilluke piraaja Tasuta ►

Tilluke piraaja

6
6 / 10 - 8138 häält
Mängitud
80409
korda

Sa oled väike piraaja, kuid mitte liiga pikk! Tavoitteenasi on ujuda ümber ja süüa nii palju kala vähe kui võimalik, et lõpuks kasvada suur piraaja. Olge ettevaatlik mitte saada püütud kala suurem, kuna nad ei ole mingit probleemi söömine teid. Õnn kaasa!