Tasuta Mängud

Run Dino, joosta

Mängu loomade

Run dino, joosta

Run Dino, joosta Hinnang: 6/10

Run dino, joosta mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Võib-olla ei ole mäng, mis tõmbab tähelepanu oma graafika, meenutab videomängude 80s, kuid Run Dino, run on tähelepanuväärne kiirus sõidad dinosaurus Jurassic katastroof. Te saate kohandada oma dinosaurus, ja sa tegelema nooled, vaid kutsume teid mängida ja sa lihtsalt leida üleloomulikke võimeid, mis on see dinosaurus, ehk adrenaliini enne instant surm muudab hüpata, lennata, joosta Fashion ta teeb. Kiirusta edasi ekraan enne suur meteoriit sügisel ja hävitada oma maailma.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 5176 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 6.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hinnang põhineb 22 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 5176 korda
Run Dino, joosta

On näidanud, adrenaliini kiirus neid mänge, siis saad armastan seda, kuidas nad mängivad, kuidas nad töötavad dinosaurus, tema viis hüpped. Graafika kaheksakümnendate kaaluvad üles liikumiskiirus. Ettevaatust šahtidesse, kuidas saad dinosaurus, ja et ta sureb maetud langenud langevate kivide meteoriit.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Run Dino, joosta oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Loomade flash mäng nimega Run Dino, joosta. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Run Dino, joosta ja see on seotud Loomade. Meie uus mäng Run Dino, joosta on üks parimaid mänge Loomade leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Run Dino, joosta et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Run Dino, joosta
TAGASI

Loomade enim mängitud mängud

Charlie pardi Tasuta ►

Charlie pardi

6
6 / 10 - 25350 häält
Mängitud
204250
korda

Juhised: Püüa jõuda lõpuni igal tasandil, koguda münte ja teemante. Sa pead ületada kõik takistused. Hüpped vaenlasi tapad. Platvorm mäng, mis funktsioone armas pardi nimega Charlie. Run ja hüpata kaudu tase, ostke relvi ja püüdma ellu jääda. Sa pead minema metsa, kus loomadel on jälitama ja ründavad sind nagu konnad või mesilased. Proovi teisi loomi ei puutu ja põhjani ekraani. Koguge kõik auhinnad saate igal tasandil. Mario stiilis platvorm mäng umbes armas pardi nimega Cha ...

pull vs lehm Tasuta ►

Pull vs lehm

4
4 / 10 - 8394 häält
Mängitud
136561
korda

Looma teie valikust (lehm või pull) konkureerib teiste on leiva söömine konkurentsi. Aita oma võistleja võita klikkides nii kiiresti kui võimalik vasakul nuppu hiire ...

tilluke piraaja Tasuta ►

Tilluke piraaja

6
6 / 10 - 8138 häält
Mängitud
80545
korda

Sa oled väike piraaja, kuid mitte liiga pikk! Tavoitteenasi on ujuda ümber ja süüa nii palju kala vähe kui võimalik, et lõpuks kasvada suur piraaja. Olge ettevaatlik mitte saada püütud kala suurem, kuna nad ei ole mingit probleemi söömine teid. Õnn kaasa!