Tasuta Mängud

Rändlinnud

Mängu loomade

Rändlinnud

Rändlinnud Hinnang: 8/10

Rändlinnud mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

See on mäng, umbes karja rändlindude kaotanud aega. Kuigi sõidavad kodu poole, karja eksinud kursilt sisse Bermuda kolmnurk. Järsku linnud tõmmatakse pööris, hooga läbi ussiaugu, ja kaotas aega. Nagu mängijad arengut läbi mitme peatüki lugu, nad satuvad kadunud sellistes kohtades nagu jääaja viimasel meteoorisadusid, mis tappis dinosaurused, hellscape of post-apokalüptiline tulevik, kus mees on vastamisi masin, tõusuvesi on tööstus vanus, kus kivisöe põletamine veskid kustutan päike jooksul Hiina Hani dünastia ja tulek ilutulestik, mütoloogiline vanus Vana-Kreekas ja isegi Lääne ees maailmasõda, kus plahvatused sinepigaasi ja koera võitluse lennukite teha see peaaegu võimatu päästa kirjatuvide sõidavad üle lahinguväljal. See on kuni teil kasutada oma teadmisi karja juhtida oma linnud ohutult koju kõrbes tänapäeva Kanadas. Liiguta hiirt, et juhtida oma karja eemal õhusõiduki, tormid, mürgid ja muud surmavat takistusi. Kliki hiirt, et muuta oma karja juht. Vajutage tühiku paus mängu. Veeda oskus punkte kohandused erinevatele linnuliikidele. Kohanda oma karja käitumist muutes Nokkimisjärjestys. On lööklaine!

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 6740 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 8.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Hinnang põhineb 42 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 6740 korda
Rändlinnud

Selles mängus lindude ränne on palju teha. Lindude ränne on regulaarseid hooajalisi vedu paljud linnuliigid. Kuid tüüpi mäng võiks olla ellujäämine.Peamine eesmärk nende ellujäämise mängud on lihtsalt ellu jääda; võideti vaenlased või lahendada mõistatusi võib olla juhuslik. Mõned peamised elemendid hõlmavad kalavarude säilitamise (tervishoiu ja laskemoona, näiteks), vaenulikus keskkonnas (tavaliselt post-apokalüptiline või üleloomulikku).

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Rändlinnud oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Loomade flash mäng nimega Rändlinnud. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Rändlinnud ja see on seotud Loomade. Meie uus mäng Rändlinnud on üks parimaid mänge Loomade leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Rändlinnud et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Rändlinnud
TAGASI

Loomade enim mängitud mängud

Charlie pardi Tasuta ►

Charlie pardi

6
6 / 10 - 25350 häält
Mängitud
204399
korda

Juhised: Püüa jõuda lõpuni igal tasandil, koguda münte ja teemante. Sa pead ületada kõik takistused. Hüpped vaenlasi tapad. Platvorm mäng, mis funktsioone armas pardi nimega Charlie. Run ja hüpata kaudu tase, ostke relvi ja püüdma ellu jääda. Sa pead minema metsa, kus loomadel on jälitama ja ründavad sind nagu konnad või mesilased. Proovi teisi loomi ei puutu ja põhjani ekraani. Koguge kõik auhinnad saate igal tasandil. Mario stiilis platvorm mäng umbes armas pardi nimega Cha ...

pull vs lehm Tasuta ►

Pull vs lehm

4
4 / 10 - 8394 häält
Mängitud
136697
korda

Looma teie valikust (lehm või pull) konkureerib teiste on leiva söömine konkurentsi. Aita oma võistleja võita klikkides nii kiiresti kui võimalik vasakul nuppu hiire ...

tilluke piraaja Tasuta ►

Tilluke piraaja

6
6 / 10 - 8138 häält
Mängitud
80694
korda

Sa oled väike piraaja, kuid mitte liiga pikk! Tavoitteenasi on ujuda ümber ja süüa nii palju kala vähe kui võimalik, et lõpuks kasvada suur piraaja. Olge ettevaatlik mitte saada püütud kala suurem, kuna nad ei ole mingit probleemi söömine teid. Õnn kaasa!