Tasuta Mängud

Putukas Sõda

Mängu loomade

Putukas sõda

Putukas Sõda Hinnang: 5/10

Putukas sõda mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Tasuta internetis mäng, kus sa pead võitlema teise koloonia vead, kontrolli saadaval pesadest. Saada oma vastsed tühi pesa, ja levitada oma üksused ja seejärel võtta pesa, millel on vastase võtta kontrolli kõik pesad. Sa pead minema liigub oma vastsed on pesad kõige neid, kes vajavad rohkem ühikut, eriti uue pesa, mis lööb. Sõda vead ootab selles välklamp mängu.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 8536 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 5.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hinnang põhineb 120 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 8536 korda
Putukas Sõda

See mäng segada vead koos vallutus ja strateegia mängud, väga lihtsa mängu, kuid päris lõbus. Kiire sipelgad, mardikad tugev, kõik võitlevad selle sõja vead.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Putukas Sõda oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Loomade flash mäng nimega Putukas Sõda. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Putukas Sõda ja see on seotud Loomade. Meie uus mäng Putukas Sõda on üks parimaid mänge Loomade leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Putukas Sõda et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Putukas Sõda
TAGASI

Loomade enim mängitud mängud

Charlie pardi Tasuta ►

Charlie pardi

6
6 / 10 - 25350 häält
Mängitud
204399
korda

Juhised: Püüa jõuda lõpuni igal tasandil, koguda münte ja teemante. Sa pead ületada kõik takistused. Hüpped vaenlasi tapad. Platvorm mäng, mis funktsioone armas pardi nimega Charlie. Run ja hüpata kaudu tase, ostke relvi ja püüdma ellu jääda. Sa pead minema metsa, kus loomadel on jälitama ja ründavad sind nagu konnad või mesilased. Proovi teisi loomi ei puutu ja põhjani ekraani. Koguge kõik auhinnad saate igal tasandil. Mario stiilis platvorm mäng umbes armas pardi nimega Cha ...

pull vs lehm Tasuta ►

Pull vs lehm

4
4 / 10 - 8394 häält
Mängitud
136697
korda

Looma teie valikust (lehm või pull) konkureerib teiste on leiva söömine konkurentsi. Aita oma võistleja võita klikkides nii kiiresti kui võimalik vasakul nuppu hiire ...

tilluke piraaja Tasuta ►

Tilluke piraaja

6
6 / 10 - 8138 häält
Mängitud
80694
korda

Sa oled väike piraaja, kuid mitte liiga pikk! Tavoitteenasi on ujuda ümber ja süüa nii palju kala vähe kui võimalik, et lõpuks kasvada suur piraaja. Olge ettevaatlik mitte saada püütud kala suurem, kuna nad ei ole mingit probleemi söömine teid. Õnn kaasa!