Tasuta Mängud

Nirk Rakette

Mängu loomade

Nirk rakette

Nirk Rakette Hinnang: 2/10

Nirk rakette mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Selles tasuta online mängu, eesmärk on käivitada nirk arvesse eesmärke igal tasandil. Vajuta ja hoia hiirt, et kohandada nurk ja jõudu, et käivitada nirk raketi. Viska see seintele, lakke või põrandale, et jõuda keerulistes piirkondades. Püüdke jääda nirk nii lähedal sihtmärgi keskpunkti kui võimalik. Täita või ületada tase par liikuda edasi järgmisele tasandile. Et saada maksimaalset tulirelvi peate ajalt see, et sa käivitada nirk kui nool on võimalikult suur. Proovi erinevaid nurki tabanud raske eesmärgid. Mine tase valige ekraani tasandite vahel, et näha kaarti järgmisele tasandile.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 5270 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 2.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
2

Hinnang põhineb 2 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 5270 korda
Nirk Rakette

Lihtsalt viska nirk on eesmärgid igal tasandil. Hoia hiire nuppu, et kohandada nurk, kuhu viskavad nirk ja reguleerida tugevust, kus rakett visatakse. Raketi põrgatama off seinad, maa-, lae-, ja kõike, seega ära seda, et saavutada oma eesmärki. Eesmärk skoor kuvatakse ülemises paremas nurgas. Sa pead skoor vähemalt, et jätkata edasi järgmisele tasandile. Kui leiate väikese eesmärgi, proovige jõuda, sest tulemus tasu on hullumeelne.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Nirk Rakette oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Loomade flash mäng nimega Nirk Rakette. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Nirk Rakette ja see on seotud Loomade. Meie uus mäng Nirk Rakette on üks parimaid mänge Loomade leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Nirk Rakette et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Nirk Rakette
TAGASI

Loomade enim mängitud mängud

Charlie pardi Tasuta ►

Charlie pardi

6
6 / 10 - 25350 häält
Mängitud
204099
korda

Juhised: Püüa jõuda lõpuni igal tasandil, koguda münte ja teemante. Sa pead ületada kõik takistused. Hüpped vaenlasi tapad. Platvorm mäng, mis funktsioone armas pardi nimega Charlie. Run ja hüpata kaudu tase, ostke relvi ja püüdma ellu jääda. Sa pead minema metsa, kus loomadel on jälitama ja ründavad sind nagu konnad või mesilased. Proovi teisi loomi ei puutu ja põhjani ekraani. Koguge kõik auhinnad saate igal tasandil. Mario stiilis platvorm mäng umbes armas pardi nimega Cha ...

pull vs lehm Tasuta ►

Pull vs lehm

4
4 / 10 - 8394 häält
Mängitud
136435
korda

Looma teie valikust (lehm või pull) konkureerib teiste on leiva söömine konkurentsi. Aita oma võistleja võita klikkides nii kiiresti kui võimalik vasakul nuppu hiire ...

tilluke piraaja Tasuta ►

Tilluke piraaja

6
6 / 10 - 8138 häält
Mängitud
80387
korda

Sa oled väike piraaja, kuid mitte liiga pikk! Tavoitteenasi on ujuda ümber ja süüa nii palju kala vähe kui võimalik, et lõpuks kasvada suur piraaja. Olge ettevaatlik mitte saada püütud kala suurem, kuna nad ei ole mingit probleemi söömine teid. Õnn kaasa!