Tasuta Mängud

Loomade Viktoriin

Mängu loomade

Loomade viktoriin

Loomade Viktoriin Hinnang: 6/10

Loomade viktoriin mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Selles tasuta interneti mängu väga sõbralikud loomad ootavad sind. See tasuta mäng koosneb konkurentsis mitmeid katseid, kus pead olema liikuv kasutades arvuti hiirt. Sul peab olema hea eesmärk ja olema kiire klõpsates.Juhised ilmuvad iga katset teie valitud keeles, enne kui mängima hakata. Nautige neid jumalik loomade ja läbib testid nad teile.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 8214 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 6.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hinnang põhineb 48 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 8214 korda
Loomade Viktoriin

Loomad võistlus armas ja võluv. Sa näed palju karusid ja küülikud kõik värvid, stiil ja lõbus laps. Täitke kõik tasemed võimalikult lühikese aja jooksul.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Loomade Viktoriin oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Loomade flash mäng nimega Loomade Viktoriin. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Loomade Viktoriin ja see on seotud Loomade. Meie uus mäng Loomade Viktoriin on üks parimaid mänge Loomade leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Loomade Viktoriin et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Loomade Viktoriin
TAGASI

Loomade enim mängitud mängud

Charlie pardi Tasuta ►

Charlie pardi

6
6 / 10 - 25350 häält
Mängitud
204250
korda

Juhised: Püüa jõuda lõpuni igal tasandil, koguda münte ja teemante. Sa pead ületada kõik takistused. Hüpped vaenlasi tapad. Platvorm mäng, mis funktsioone armas pardi nimega Charlie. Run ja hüpata kaudu tase, ostke relvi ja püüdma ellu jääda. Sa pead minema metsa, kus loomadel on jälitama ja ründavad sind nagu konnad või mesilased. Proovi teisi loomi ei puutu ja põhjani ekraani. Koguge kõik auhinnad saate igal tasandil. Mario stiilis platvorm mäng umbes armas pardi nimega Cha ...

pull vs lehm Tasuta ►

Pull vs lehm

4
4 / 10 - 8394 häält
Mängitud
136561
korda

Looma teie valikust (lehm või pull) konkureerib teiste on leiva söömine konkurentsi. Aita oma võistleja võita klikkides nii kiiresti kui võimalik vasakul nuppu hiire ...

tilluke piraaja Tasuta ►

Tilluke piraaja

6
6 / 10 - 8138 häält
Mängitud
80545
korda

Sa oled väike piraaja, kuid mitte liiga pikk! Tavoitteenasi on ujuda ümber ja süüa nii palju kala vähe kui võimalik, et lõpuks kasvada suur piraaja. Olge ettevaatlik mitte saada püütud kala suurem, kuna nad ei ole mingit probleemi söömine teid. Õnn kaasa!