Tasuta Mängud

Loomade kaardid

Mängu loomade

Loomade kaardid

Loomade kaardid Hinnang: 6/10

Loomade kaardid mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Loomad on peidus. Kas täheühend, mis on pööratud. Sa pead leidma paari kaarte, mis on sama loom maha. Klõpsa hiire kaks kaarti ümber pöörata. Kui nad on sama looma kaks degusteerimisi on eemaldatud. Kui nad on erinevad taas pöördunud. Sa pead proovige mitte lahkuda ükskõik kirja ekraanil, siis olete võitnud. Loomad sinuga mängida, karud, koerad, kassid, küülikud, ahvid ja palju muud. Aasta lõpus mäng ütleb teile statistika oma mängu üle teiste mängijatega.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 17638 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 6.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hinnang põhineb 806 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 17638 korda
Loomade kaardid

Mäng loomad, kes on paarid taha tähti, mis ilmuvad. Sa pead leidma paarid, kellel on sama loom tagant. Sa pead kogu oma kontsentratsioon ja mälu, et võita seda mängu. See on klassikaline mäng mälu. In lihtne versiooni mängu lapsed saavad mängida seal on ainult neli paari loomi. See on mäng, mis sobib igas vanuses. Nicest lemmikloomad mängida lastega. Kuidas on hea oma mälu? Sul läheb vaja meelde jätta kõik arvud. Vali kaartide arv alustada ja aktiveerida oma aju.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Loomade kaardid oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Loomade flash mäng nimega Loomade kaardid. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Loomade kaardid ja see on seotud Loomade. Meie uus mäng Loomade kaardid on üks parimaid mänge Loomade leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Loomade kaardid et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Loomade kaardid
TAGASI

Loomade enim mängitud mängud

Charlie pardi Tasuta ►

Charlie pardi

6
6 / 10 - 25350 häält
Mängitud
204099
korda

Juhised: Püüa jõuda lõpuni igal tasandil, koguda münte ja teemante. Sa pead ületada kõik takistused. Hüpped vaenlasi tapad. Platvorm mäng, mis funktsioone armas pardi nimega Charlie. Run ja hüpata kaudu tase, ostke relvi ja püüdma ellu jääda. Sa pead minema metsa, kus loomadel on jälitama ja ründavad sind nagu konnad või mesilased. Proovi teisi loomi ei puutu ja põhjani ekraani. Koguge kõik auhinnad saate igal tasandil. Mario stiilis platvorm mäng umbes armas pardi nimega Cha ...

pull vs lehm Tasuta ►

Pull vs lehm

4
4 / 10 - 8394 häält
Mängitud
136435
korda

Looma teie valikust (lehm või pull) konkureerib teiste on leiva söömine konkurentsi. Aita oma võistleja võita klikkides nii kiiresti kui võimalik vasakul nuppu hiire ...

tilluke piraaja Tasuta ►

Tilluke piraaja

6
6 / 10 - 8138 häält
Mängitud
80387
korda

Sa oled väike piraaja, kuid mitte liiga pikk! Tavoitteenasi on ujuda ümber ja süüa nii palju kala vähe kui võimalik, et lõpuks kasvada suur piraaja. Olge ettevaatlik mitte saada püütud kala suurem, kuna nad ei ole mingit probleemi söömine teid. Õnn kaasa!