Tasuta Mängud

Lömastus Lendab

Mängu loomade

Lömastus lendab

Lömastus Lendab Hinnang: 8/10

Lömastus lendab mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

See tasuta internetis mäng on väga lihtne. Kõik, mida selleks vaja on eesmärk hiirega, nii et sõita Kärpäslätkä on peal läheneb kärbsed, ja siis klõpsake lömastus lendab. Tapa nii palju kärbseid kui saate salvestada maitsev pirukas. Vaatame, kes saab seda, mida või lendab!

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 7099 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 8.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Hinnang põhineb 22 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 7099 korda
Lömastus Lendab

Maja laius on kõige levinum kõigi kodumaiste kärbsed, moodustades umbes 91% kõigist kärbsed inimese korterid ja tõepoolest üks laialt levinud putukaid leida kogu maailmas. Leitakse kahjurite, mis võib viia tõsiste haigustega.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Lömastus Lendab oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Loomade flash mäng nimega Lömastus Lendab. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Lömastus Lendab ja see on seotud Loomade. Meie uus mäng Lömastus Lendab on üks parimaid mänge Loomade leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Lömastus Lendab et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Lömastus Lendab
TAGASI

Loomade enim mängitud mängud

Charlie pardi Tasuta ►

Charlie pardi

6
6 / 10 - 25350 häält
Mängitud
204399
korda

Juhised: Püüa jõuda lõpuni igal tasandil, koguda münte ja teemante. Sa pead ületada kõik takistused. Hüpped vaenlasi tapad. Platvorm mäng, mis funktsioone armas pardi nimega Charlie. Run ja hüpata kaudu tase, ostke relvi ja püüdma ellu jääda. Sa pead minema metsa, kus loomadel on jälitama ja ründavad sind nagu konnad või mesilased. Proovi teisi loomi ei puutu ja põhjani ekraani. Koguge kõik auhinnad saate igal tasandil. Mario stiilis platvorm mäng umbes armas pardi nimega Cha ...

pull vs lehm Tasuta ►

Pull vs lehm

4
4 / 10 - 8394 häält
Mängitud
136697
korda

Looma teie valikust (lehm või pull) konkureerib teiste on leiva söömine konkurentsi. Aita oma võistleja võita klikkides nii kiiresti kui võimalik vasakul nuppu hiire ...

tilluke piraaja Tasuta ►

Tilluke piraaja

6
6 / 10 - 8138 häält
Mängitud
80694
korda

Sa oled väike piraaja, kuid mitte liiga pikk! Tavoitteenasi on ujuda ümber ja süüa nii palju kala vähe kui võimalik, et lõpuks kasvada suur piraaja. Olge ettevaatlik mitte saada püütud kala suurem, kuna nad ei ole mingit probleemi söömine teid. Õnn kaasa!