Tasuta Mängud

Konn Lennata Sööja

Mängu loomade

Konn lennata sööja

Konn Lennata Sööja Hinnang: 7/10

Konn lennata sööja mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Aita konn on see internetis mäng, et söövad kõik kärbsed igal tasandil. Selleks saate käivitada oma keele püüda neid või jääda asjad, ja siis ka saab hüpata ringi liikuda areenil. Kui teil on püütud kõik kärbsed te lähete järgmisele tasandile. Sa pead mõtlema veidi rohkem igal tasandil, kuid kui teil on probleeme vajuta?.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 17198 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 7.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hinnang põhineb 982 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 17198 korda
Konn Lennata Sööja

Tasuta internetis mäng umbes konn püüdmine lendab koos oma keelega. Looduses, konnad ja kärnkonnad toidetakse oma keele, mis on kaetud kleepuv aine, mida kasutatakse saagi putukad nad toituvad.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Konn Lennata Sööja oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Loomade flash mäng nimega Konn Lennata Sööja. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Konn Lennata Sööja ja see on seotud Loomade. Meie uus mäng Konn Lennata Sööja on üks parimaid mänge Loomade leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Konn Lennata Sööja et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Konn Lennata Sööja
TAGASI

Loomade enim mängitud mängud

Charlie pardi Tasuta ►

Charlie pardi

6
6 / 10 - 25350 häält
Mängitud
204116
korda

Juhised: Püüa jõuda lõpuni igal tasandil, koguda münte ja teemante. Sa pead ületada kõik takistused. Hüpped vaenlasi tapad. Platvorm mäng, mis funktsioone armas pardi nimega Charlie. Run ja hüpata kaudu tase, ostke relvi ja püüdma ellu jääda. Sa pead minema metsa, kus loomadel on jälitama ja ründavad sind nagu konnad või mesilased. Proovi teisi loomi ei puutu ja põhjani ekraani. Koguge kõik auhinnad saate igal tasandil. Mario stiilis platvorm mäng umbes armas pardi nimega Cha ...

pull vs lehm Tasuta ►

Pull vs lehm

4
4 / 10 - 8394 häält
Mängitud
136451
korda

Looma teie valikust (lehm või pull) konkureerib teiste on leiva söömine konkurentsi. Aita oma võistleja võita klikkides nii kiiresti kui võimalik vasakul nuppu hiire ...

tilluke piraaja Tasuta ►

Tilluke piraaja

6
6 / 10 - 8138 häält
Mängitud
80409
korda

Sa oled väike piraaja, kuid mitte liiga pikk! Tavoitteenasi on ujuda ümber ja süüa nii palju kala vähe kui võimalik, et lõpuks kasvada suur piraaja. Olge ettevaatlik mitte saada püütud kala suurem, kuna nad ei ole mingit probleemi söömine teid. Õnn kaasa!