Tasuta Mängud

Kana Hüppab

Mängu loomade

Kana hüppab

Kana Hüppab Hinnang: 8/10

Kana hüppab mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

See tasuta internetis mäng on umbes tegemise kana hüpata ja vältida takistusi. On kolm kana seda oskust mäng ja igaüks neist tahab süüa. Hüppa üle takistuste ja kogub munad ja väikesed ussid. Kui te seda ei tee, siis te kaotate südame, ja kui sa otsa südamed, te kaotate! Lihtsalt hiirega klõpsata ja kana hüpata. Samuti aeglaselt liikuda sinna, kus see on suunatud.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 7209 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 8.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Hinnang põhineb 36 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 7209 korda
Kana Hüppab

Nagu üks kõige tavalisem ja laialt levinud koduloomad, on rohkem kanu maailmas kui muud liiki lind. Inimesed hoiavad kanad peamiselt toitu, tarbivad nii nende liha ja mune. Kas teadsite, et inimestel 1. kodustatud kanade India päritolu eesmärgil Kukk kaotades?

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Kana Hüppab oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Loomade flash mäng nimega Kana Hüppab. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Kana Hüppab ja see on seotud Loomade. Meie uus mäng Kana Hüppab on üks parimaid mänge Loomade leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Kana Hüppab et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Kana Hüppab
TAGASI

Loomade enim mängitud mängud

Charlie pardi Tasuta ►

Charlie pardi

6
6 / 10 - 25350 häält
Mängitud
203917
korda

Juhised: Püüa jõuda lõpuni igal tasandil, koguda münte ja teemante. Sa pead ületada kõik takistused. Hüpped vaenlasi tapad. Platvorm mäng, mis funktsioone armas pardi nimega Charlie. Run ja hüpata kaudu tase, ostke relvi ja püüdma ellu jääda. Sa pead minema metsa, kus loomadel on jälitama ja ründavad sind nagu konnad või mesilased. Proovi teisi loomi ei puutu ja põhjani ekraani. Koguge kõik auhinnad saate igal tasandil. Mario stiilis platvorm mäng umbes armas pardi nimega Cha ...

pull vs lehm Tasuta ►

Pull vs lehm

4
4 / 10 - 8394 häält
Mängitud
136259
korda

Looma teie valikust (lehm või pull) konkureerib teiste on leiva söömine konkurentsi. Aita oma võistleja võita klikkides nii kiiresti kui võimalik vasakul nuppu hiire ...

tilluke piraaja Tasuta ►

Tilluke piraaja

6
6 / 10 - 8138 häält
Mängitud
80197
korda

Sa oled väike piraaja, kuid mitte liiga pikk! Tavoitteenasi on ujuda ümber ja süüa nii palju kala vähe kui võimalik, et lõpuks kasvada suur piraaja. Olge ettevaatlik mitte saada püütud kala suurem, kuna nad ei ole mingit probleemi söömine teid. Õnn kaasa!