Tasuta Mängud

Kalad Jaht Linnud

Mängu loomade

Kalad jaht linnud

Kalad Jaht Linnud Hinnang: 8/10

Kalad jaht linnud mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Selles tasuta online mängu, mille ainsaks eesmärgiks on püüda võimalikult palju linde kui võimalik, et koguda nii palju punkte kui võimalik. Liikuda vähe kala, kasutage nooleklahve klaviatuuril. Ettevaatust suuremad kalad, nad söövad teid kohe, kui nad sind puudutada, nii mäletan sind alati ujuda kiiremini kui neil. Kui sa välja hüpata pind, mäletad mitte maa saarel, või sa sured. Samuti kui sa lased suuremad kalad teile. Hüppa läbi rõngaste ja tabas lillad pallid boonuseid.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 5058 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 8.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Hinnang põhineb 4 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 5058 korda
Kalad Jaht Linnud

Trikk on ujuda ringi ümber saare, et saada lindude kiiremini. Selleks, et koguda rohkem punkte, proovida hüpped kaudu rõngad kui sa näed neid, või püüdmine rohkem kui üks lind korraga. Sa mängid nagu väike näljane kala, mis on võimeline hüpped väga kõrge, nii et sa pead ära oma võimeid püüda linde. Kui näed lilla palli kinni püüda, sooritada akrobaatilisi trikke, kui sa hüpata pind, mis ei teeni sa rohkem punkte.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Kalad Jaht Linnud oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Loomade flash mäng nimega Kalad Jaht Linnud. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Kalad Jaht Linnud ja see on seotud Loomade. Meie uus mäng Kalad Jaht Linnud on üks parimaid mänge Loomade leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Kalad Jaht Linnud et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Kalad Jaht Linnud
TAGASI

Loomade enim mängitud mängud

Charlie pardi Tasuta ►

Charlie pardi

6
6 / 10 - 25350 häält
Mängitud
204116
korda

Juhised: Püüa jõuda lõpuni igal tasandil, koguda münte ja teemante. Sa pead ületada kõik takistused. Hüpped vaenlasi tapad. Platvorm mäng, mis funktsioone armas pardi nimega Charlie. Run ja hüpata kaudu tase, ostke relvi ja püüdma ellu jääda. Sa pead minema metsa, kus loomadel on jälitama ja ründavad sind nagu konnad või mesilased. Proovi teisi loomi ei puutu ja põhjani ekraani. Koguge kõik auhinnad saate igal tasandil. Mario stiilis platvorm mäng umbes armas pardi nimega Cha ...

pull vs lehm Tasuta ►

Pull vs lehm

4
4 / 10 - 8394 häält
Mängitud
136451
korda

Looma teie valikust (lehm või pull) konkureerib teiste on leiva söömine konkurentsi. Aita oma võistleja võita klikkides nii kiiresti kui võimalik vasakul nuppu hiire ...

tilluke piraaja Tasuta ►

Tilluke piraaja

6
6 / 10 - 8138 häält
Mängitud
80409
korda

Sa oled väike piraaja, kuid mitte liiga pikk! Tavoitteenasi on ujuda ümber ja süüa nii palju kala vähe kui võimalik, et lõpuks kasvada suur piraaja. Olge ettevaatlik mitte saada püütud kala suurem, kuna nad ei ole mingit probleemi söömine teid. Õnn kaasa!