Tasuta Mängud

Kala Kuuluva Kala

Mängu loomade

Kala kuuluva kala

Kala Kuuluva Kala Hinnang: 6/10

Kala kuuluva kala mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

See tasuta online mäng on väga lihtne. Kõik, mida selleks vaja on liikuda kass vasakult paremale. Kass on ettevõtte pesa, ja punkt liigub vasakult paremale on püüda võimalikult palju kala kui saate, sest see langeb ülevalt ja see langeb väga suurel kiirusel. Tekib palju liiki kalu. Mõned neist on sul isegi vältida, sest nad tõenäoliselt murda oma net, ja siis sa pead ostma uue. Kui see juhtub, kuid sa ei ole raha, et osta uus, siis on mäng läbi.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 5552 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 6.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hinnang põhineb 10 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 5552 korda
Kala Kuuluva Kala

Kass hoiab liigub enne, kui see jõuab ekraani serval, mis tähendab, et teil on vaja ainult vajutada vasakule või paremale noolt korraga. See raskendab mängu natuke, sest kala hoiab kahanemas ja langevad kiiremini. Proovige teha kass jõuda kala, kui ta läbib liin. Erinevaid kalu, et leiad on minnows, karpkala, salmons, forellid, sõidavad kala, angerjat, meritäht, kloun kala, Hiidhailased, merihobu, kuld kala, karbid ja krevetid. Halbu on marlins, merisiilik, kestad ja kivid.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Kala Kuuluva Kala oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Loomade flash mäng nimega Kala Kuuluva Kala. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Kala Kuuluva Kala ja see on seotud Loomade. Meie uus mäng Kala Kuuluva Kala on üks parimaid mänge Loomade leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Kala Kuuluva Kala et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Kala Kuuluva Kala
TAGASI

Loomade enim mängitud mängud

Charlie pardi Tasuta ►

Charlie pardi

6
6 / 10 - 25350 häält
Mängitud
204116
korda

Juhised: Püüa jõuda lõpuni igal tasandil, koguda münte ja teemante. Sa pead ületada kõik takistused. Hüpped vaenlasi tapad. Platvorm mäng, mis funktsioone armas pardi nimega Charlie. Run ja hüpata kaudu tase, ostke relvi ja püüdma ellu jääda. Sa pead minema metsa, kus loomadel on jälitama ja ründavad sind nagu konnad või mesilased. Proovi teisi loomi ei puutu ja põhjani ekraani. Koguge kõik auhinnad saate igal tasandil. Mario stiilis platvorm mäng umbes armas pardi nimega Cha ...

pull vs lehm Tasuta ►

Pull vs lehm

4
4 / 10 - 8394 häält
Mängitud
136451
korda

Looma teie valikust (lehm või pull) konkureerib teiste on leiva söömine konkurentsi. Aita oma võistleja võita klikkides nii kiiresti kui võimalik vasakul nuppu hiire ...

tilluke piraaja Tasuta ►

Tilluke piraaja

6
6 / 10 - 8138 häält
Mängitud
80409
korda

Sa oled väike piraaja, kuid mitte liiga pikk! Tavoitteenasi on ujuda ümber ja süüa nii palju kala vähe kui võimalik, et lõpuks kasvada suur piraaja. Olge ettevaatlik mitte saada püütud kala suurem, kuna nad ei ole mingit probleemi söömine teid. Õnn kaasa!