Tasuta Mängud

Kaitsta oma pesa

Mängu loomade

Kaitsta oma pesa

Kaitsta oma pesa Hinnang: 5/10

Kaitsta oma pesa mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Olete kaitsev ema lind. Sa pane oma munad pesas ja muud linnud tahavad varastada neid. Kaitsta oma pesa vastu sinist lindu, kes tahavad tungida. Shoot corn takistada tema jõudmist röövitud pesa ja munad. Sa pead olema oskust tulistada teisi linde, enne kui nad jõuavad pesa. Sul on juhtida hiirega suunas, kuhu saavad kõik linnud ja tulistada, klõpsates hiire. Kui mais jõuab lind, kes ründavad oma pesa. Kaitse oma mune selles lõbus mäng linnud varastada.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 10661 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 5.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hinnang põhineb 716 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 10661 korda
Kaitsta oma pesa

Jahilinnud. Naine oranž lind pani munad pesas. Sinist lindu on vargad, kes tahavad varastada munad lapse. Sa pead kaitsma oma seeme mais tulistades teisi linde. Sa pead olema ettevaatlik, vargad, kes vaatavad oma tulevaste laste. Metsas on suur postitus, kus on see lind pesa muna. Laskjale lindudel ei jõua, kui munad. Muidugi, teil on lõbus, kui teil on piisavalt oskusi, kus kursor eesmärk ja tulistada. Heidutab vargaid ja kaitsta, mis on sinu oma.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Kaitsta oma pesa oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Loomade flash mäng nimega Kaitsta oma pesa. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Kaitsta oma pesa ja see on seotud Loomade. Meie uus mäng Kaitsta oma pesa on üks parimaid mänge Loomade leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Kaitsta oma pesa et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Kaitsta oma pesa
TAGASI

Loomade enim mängitud mängud

Charlie pardi Tasuta ►

Charlie pardi

6
6 / 10 - 25350 häält
Mängitud
204099
korda

Juhised: Püüa jõuda lõpuni igal tasandil, koguda münte ja teemante. Sa pead ületada kõik takistused. Hüpped vaenlasi tapad. Platvorm mäng, mis funktsioone armas pardi nimega Charlie. Run ja hüpata kaudu tase, ostke relvi ja püüdma ellu jääda. Sa pead minema metsa, kus loomadel on jälitama ja ründavad sind nagu konnad või mesilased. Proovi teisi loomi ei puutu ja põhjani ekraani. Koguge kõik auhinnad saate igal tasandil. Mario stiilis platvorm mäng umbes armas pardi nimega Cha ...

pull vs lehm Tasuta ►

Pull vs lehm

4
4 / 10 - 8394 häält
Mängitud
136435
korda

Looma teie valikust (lehm või pull) konkureerib teiste on leiva söömine konkurentsi. Aita oma võistleja võita klikkides nii kiiresti kui võimalik vasakul nuppu hiire ...

tilluke piraaja Tasuta ►

Tilluke piraaja

6
6 / 10 - 8138 häält
Mängitud
80387
korda

Sa oled väike piraaja, kuid mitte liiga pikk! Tavoitteenasi on ujuda ümber ja süüa nii palju kala vähe kui võimalik, et lõpuks kasvada suur piraaja. Olge ettevaatlik mitte saada püütud kala suurem, kuna nad ei ole mingit probleemi söömine teid. Õnn kaasa!