Tasuta Mängud

Juuksed pallid

Mängu loomade

Juuksed pallid

Juuksed pallid Hinnang: 10/10

Juuksed pallid mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Mõned loomad kujundatakse juuksed pallid värvi hõivata oma territooriumil, pead veereta lahti saada muru. Tee juuksed kuullaager suunas ja tabanud teiste jätta ainult üks. Pallid pöörlevad ühes suunas ja sa pead nii, et ainult üks. See on lihtne osavusmängu, et kõik lapsed saavad mängida. See on lihtne ja lõbus. Funny juuksed pallid värvid on maa ja pead viskama need kõik välja. Muidugi saad veeta mõnusalt aega koos sellega.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 6379 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 10.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
10

Hinnang põhineb 8 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 6379 korda
Juuksed pallid

Liigutage pallid juuksed värvid vallas kaduma. Teil on võita üks teisele veeretada ja off ekraani. Maa on malelaua ruutude ja liikuda ainult ühes suunas. Pöördumisi värviline kuul pöörduda ja jätkata. Üks on eri värvi, nagu punane, sinine, lilla või roheline. Kui on löök, hõivab koha kõrval teine ​​ja kõrval. Osavusmängu, lõbus ja meelelahutuslik, et on hea aeg. Vähe intellektuaalse väljakutse järgida suunas iga väike karvased loomad.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Juuksed pallid oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Loomade flash mäng nimega Juuksed pallid. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Juuksed pallid ja see on seotud Loomade. Meie uus mäng Juuksed pallid on üks parimaid mänge Loomade leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Juuksed pallid et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Juuksed pallid
TAGASI

Loomade enim mängitud mängud

Charlie pardi Tasuta ►

Charlie pardi

6
6 / 10 - 25350 häält
Mängitud
204399
korda

Juhised: Püüa jõuda lõpuni igal tasandil, koguda münte ja teemante. Sa pead ületada kõik takistused. Hüpped vaenlasi tapad. Platvorm mäng, mis funktsioone armas pardi nimega Charlie. Run ja hüpata kaudu tase, ostke relvi ja püüdma ellu jääda. Sa pead minema metsa, kus loomadel on jälitama ja ründavad sind nagu konnad või mesilased. Proovi teisi loomi ei puutu ja põhjani ekraani. Koguge kõik auhinnad saate igal tasandil. Mario stiilis platvorm mäng umbes armas pardi nimega Cha ...

pull vs lehm Tasuta ►

Pull vs lehm

4
4 / 10 - 8394 häält
Mängitud
136697
korda

Looma teie valikust (lehm või pull) konkureerib teiste on leiva söömine konkurentsi. Aita oma võistleja võita klikkides nii kiiresti kui võimalik vasakul nuppu hiire ...

tilluke piraaja Tasuta ►

Tilluke piraaja

6
6 / 10 - 8138 häält
Mängitud
80694
korda

Sa oled väike piraaja, kuid mitte liiga pikk! Tavoitteenasi on ujuda ümber ja süüa nii palju kala vähe kui võimalik, et lõpuks kasvada suur piraaja. Olge ettevaatlik mitte saada püütud kala suurem, kuna nad ei ole mingit probleemi söömine teid. Õnn kaasa!