Tasuta Mängud

Invasiooni ämblikud

Mängu loomade

Invasiooni ämblikud

Invasiooni ämblikud Hinnang: 5/10

Invasiooni ämblikud mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Püüdke jääda rünnakut ämblikud! Te olete oma laudlina toidu kui tuhanded ämblikud sind vallutavad. Sa pead kaitsma oma territooriumi. Shoot ämblikud tappa neid kõiki. Eesmärk on lõpetada kõik need loomad ja ellu jääda. Hiirega punkteämblik ja käsku tulistada. Sa ei kontrollikuule, sa ei saa tulistada ilma mõttes. Eesmärk ja tulistada seejärel klõpsateshiire parema nupuga. Tappa kõik need hirmus loomad.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 36637 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 5.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hinnang põhineb 3016 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 36637 korda
Invasiooni ämblikud

Sa pead ellu jääda rünnakut tuhandeid ämblikulaadsete. Sissetung oma laua oma toitu. Sa pead laskma oma relv paljud kaadrid lõpetada nendega. Eesmärk hiirega, võtabtähelepanu keskpunktis, mis suunasrünnak tuleb. O viitab otseselt iga looma enne klõpsates. Ära lase tal saada teile, hoidke oma positsiooni ja takistab sissetungi jõuab sulle. Eesmärk on ellu jäädainvasioon ja saada ükski loom tulla teie juurde. Praktiseerida oma eesmärgiks iga lasuga. Ärge raisake laskemoona, sest saate lõpuks, kui sa ei ole ettevaatlik.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Invasiooni ämblikud oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Loomade flash mäng nimega Invasiooni ämblikud. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Invasiooni ämblikud ja see on seotud Loomade. Meie uus mäng Invasiooni ämblikud on üks parimaid mänge Loomade leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Invasiooni ämblikud et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Invasiooni ämblikud
TAGASI

Loomade enim mängitud mängud

Charlie pardi Tasuta ►

Charlie pardi

6
6 / 10 - 25350 häält
Mängitud
204099
korda

Juhised: Püüa jõuda lõpuni igal tasandil, koguda münte ja teemante. Sa pead ületada kõik takistused. Hüpped vaenlasi tapad. Platvorm mäng, mis funktsioone armas pardi nimega Charlie. Run ja hüpata kaudu tase, ostke relvi ja püüdma ellu jääda. Sa pead minema metsa, kus loomadel on jälitama ja ründavad sind nagu konnad või mesilased. Proovi teisi loomi ei puutu ja põhjani ekraani. Koguge kõik auhinnad saate igal tasandil. Mario stiilis platvorm mäng umbes armas pardi nimega Cha ...

pull vs lehm Tasuta ►

Pull vs lehm

4
4 / 10 - 8394 häält
Mängitud
136435
korda

Looma teie valikust (lehm või pull) konkureerib teiste on leiva söömine konkurentsi. Aita oma võistleja võita klikkides nii kiiresti kui võimalik vasakul nuppu hiire ...

tilluke piraaja Tasuta ►

Tilluke piraaja

6
6 / 10 - 8138 häält
Mängitud
80387
korda

Sa oled väike piraaja, kuid mitte liiga pikk! Tavoitteenasi on ujuda ümber ja süüa nii palju kala vähe kui võimalik, et lõpuks kasvada suur piraaja. Olge ettevaatlik mitte saada püütud kala suurem, kuna nad ei ole mingit probleemi söömine teid. Õnn kaasa!