Tasuta Mängud

Hamster Palli

Mängu loomade

Hamster palli

Hamster Palli Hinnang: 6/10

Hamster palli mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Harry nautis veidi jalutada aias oma hamster palli, kuid nüüd kuri kass on teda lõksu ja hakkab tema vastik teenistujate rünnata! Kas sa saad Harry turvaliselt läbi lõpuks? Hüppa peal vaenlasi seinatennis neid, ja seda kõigis neist saada koodi avamiseks lukk ja saada edasi järgmisele tasemele. Kui Harry otsa energia on mäng läbi, seepärast tasub otsida toitu asendada. Kasuta kaardil leida halvad poisid ja toiduga. Sa punkte tapmise halvad poisid, kopsakas peal kärnkonn väljaheide ja krahhi kaka. Sa kaotad punkte purustid ja kasutavat toitu.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 6218 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 6.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hinnang põhineb 24 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 6218 korda
Hamster Palli

Hamstrid on väga võluv näriliste mis igaüks mõtleb nad on naljakad. Hamster mäng kus pead palju nalja, mitte ainult mäng, kuid jumalik hamstrid ka.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Hamster Palli oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Loomade flash mäng nimega Hamster Palli. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Hamster Palli ja see on seotud Loomade. Meie uus mäng Hamster Palli on üks parimaid mänge Loomade leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Hamster Palli et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Hamster Palli
TAGASI

Loomade enim mängitud mängud

Charlie pardi Tasuta ►

Charlie pardi

6
6 / 10 - 25350 häält
Mängitud
204099
korda

Juhised: Püüa jõuda lõpuni igal tasandil, koguda münte ja teemante. Sa pead ületada kõik takistused. Hüpped vaenlasi tapad. Platvorm mäng, mis funktsioone armas pardi nimega Charlie. Run ja hüpata kaudu tase, ostke relvi ja püüdma ellu jääda. Sa pead minema metsa, kus loomadel on jälitama ja ründavad sind nagu konnad või mesilased. Proovi teisi loomi ei puutu ja põhjani ekraani. Koguge kõik auhinnad saate igal tasandil. Mario stiilis platvorm mäng umbes armas pardi nimega Cha ...

pull vs lehm Tasuta ►

Pull vs lehm

4
4 / 10 - 8394 häält
Mängitud
136435
korda

Looma teie valikust (lehm või pull) konkureerib teiste on leiva söömine konkurentsi. Aita oma võistleja võita klikkides nii kiiresti kui võimalik vasakul nuppu hiire ...

tilluke piraaja Tasuta ►

Tilluke piraaja

6
6 / 10 - 8138 häält
Mängitud
80387
korda

Sa oled väike piraaja, kuid mitte liiga pikk! Tavoitteenasi on ujuda ümber ja süüa nii palju kala vähe kui võimalik, et lõpuks kasvada suur piraaja. Olge ettevaatlik mitte saada püütud kala suurem, kuna nad ei ole mingit probleemi söömine teid. Õnn kaasa!