Tasuta Mängud

Dodo Jahindus

Mängu loomade

Dodo jahindus

Dodo Jahindus Hinnang: 7/10

Dodo jahindus mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Selles tasuta online mängu, kõik mida sa pead tegema, on tulistada dodos. Mille eesmärk on kõige olulisem osa mängu ja saad tulistada klõpsates hiire vasaku nupuga. Ole ettevaatlik, et mitte raisata oma täppe, sest sa ainult saada 5 lasku ringi. Näete bullet näitaja all vasakul ekraani osa. Laskmine dodos ilma puuduvad teenid sa skoor kordaja. Mida kõrgem on kordaja, seda kiiremini te Koguda punkte. jõudma dodo sõidad, saad X, ja sa ilmselt ei taha raisata neid. Kui saad 6, siis on mäng läbi.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 5539 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 7.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hinnang põhineb 4 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 5539 korda
Dodo Jahindus

Aasta lõpus mäng sa saad sisestada oma nimi ja te näete, kus sa seisad vastu kõik muud dodo jahimehed. Kui mäng ei tööta nii sujuvalt kui soovite, võite muuta kvaliteedi seaded vajutades Q kirja ülemises vasakus nurgas või vajutada Q klahvi sa klaviatuuri. Tõsta oma skoor lööb kõik dodos järjest jätmata ühtegi neist. Dodos muudab suunda äkki, et hoida silma peal oma liigutusi. Dodos minna taga pilved ja muud takistused, et olla kindel, et sa tead, kus nad on. On hull raske, sul on ainult üks lask iga dodo, et olla ettevaatlik, et mitte raisata laskemoon.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Dodo Jahindus oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Loomade flash mäng nimega Dodo Jahindus. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Dodo Jahindus ja see on seotud Loomade. Meie uus mäng Dodo Jahindus on üks parimaid mänge Loomade leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Dodo Jahindus et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Dodo Jahindus
TAGASI

Loomade enim mängitud mängud

Charlie pardi Tasuta ►

Charlie pardi

6
6 / 10 - 25350 häält
Mängitud
204399
korda

Juhised: Püüa jõuda lõpuni igal tasandil, koguda münte ja teemante. Sa pead ületada kõik takistused. Hüpped vaenlasi tapad. Platvorm mäng, mis funktsioone armas pardi nimega Charlie. Run ja hüpata kaudu tase, ostke relvi ja püüdma ellu jääda. Sa pead minema metsa, kus loomadel on jälitama ja ründavad sind nagu konnad või mesilased. Proovi teisi loomi ei puutu ja põhjani ekraani. Koguge kõik auhinnad saate igal tasandil. Mario stiilis platvorm mäng umbes armas pardi nimega Cha ...

pull vs lehm Tasuta ►

Pull vs lehm

4
4 / 10 - 8394 häält
Mängitud
136697
korda

Looma teie valikust (lehm või pull) konkureerib teiste on leiva söömine konkurentsi. Aita oma võistleja võita klikkides nii kiiresti kui võimalik vasakul nuppu hiire ...

tilluke piraaja Tasuta ►

Tilluke piraaja

6
6 / 10 - 8138 häält
Mängitud
80694
korda

Sa oled väike piraaja, kuid mitte liiga pikk! Tavoitteenasi on ujuda ümber ja süüa nii palju kala vähe kui võimalik, et lõpuks kasvada suur piraaja. Olge ettevaatlik mitte saada püütud kala suurem, kuna nad ei ole mingit probleemi söömine teid. Õnn kaasa!