Tasuta Mängud

Putukad

Mängu loomade

Putukad

Putukad Hinnang: 5/10

Putukad mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Olete ämblik ja pead kaitsma oma territooriumi vastu kõik vead, mis söövad oma kodus, puule. Sa pead päästa puud saad süüa! Juhised: kasutage nooleklahve liikumiseks ekraanil ja tühikut tulistada vead. Ära lase puid teha väiksemaks. Sa pead tapma kõik vead võimalikult enne kõik puud oma majas süüa.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 9718 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 5.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hinnang põhineb 306 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 9718 korda
Putukad

Mängu tappes putukad. Oled ämblik, mis peab kaitsma oma territooriumi, et kogu puule bugs söövad. Sa pead laskma tappa kõik loomad, mis ilmuvad ekraanile. Liigutada saab oma lemmiklooma ekraani ümber igas suunas. Shoot tappa vead. Iga kord, kui sa saad memod ressursse ja rohkem vaenlasi, mis töötavad üle ekraani. Eesmärk ja tulistada täpselt enne nälga.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Putukad oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Loomade flash mäng nimega Putukad. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Putukad ja see on seotud Loomade. Meie uus mäng Putukad on üks parimaid mänge Loomade leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Putukad et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Putukad
TAGASI

Loomade enim mängitud mängud

Charlie pardi Tasuta ►

Charlie pardi

6
6 / 10 - 25350 häält
Mängitud
204116
korda

Juhised: Püüa jõuda lõpuni igal tasandil, koguda münte ja teemante. Sa pead ületada kõik takistused. Hüpped vaenlasi tapad. Platvorm mäng, mis funktsioone armas pardi nimega Charlie. Run ja hüpata kaudu tase, ostke relvi ja püüdma ellu jääda. Sa pead minema metsa, kus loomadel on jälitama ja ründavad sind nagu konnad või mesilased. Proovi teisi loomi ei puutu ja põhjani ekraani. Koguge kõik auhinnad saate igal tasandil. Mario stiilis platvorm mäng umbes armas pardi nimega Cha ...

pull vs lehm Tasuta ►

Pull vs lehm

4
4 / 10 - 8394 häält
Mängitud
136451
korda

Looma teie valikust (lehm või pull) konkureerib teiste on leiva söömine konkurentsi. Aita oma võistleja võita klikkides nii kiiresti kui võimalik vasakul nuppu hiire ...

tilluke piraaja Tasuta ►

Tilluke piraaja

6
6 / 10 - 8138 häält
Mängitud
80409
korda

Sa oled väike piraaja, kuid mitte liiga pikk! Tavoitteenasi on ujuda ümber ja süüa nii palju kala vähe kui võimalik, et lõpuks kasvada suur piraaja. Olge ettevaatlik mitte saada püütud kala suurem, kuna nad ei ole mingit probleemi söömine teid. Õnn kaasa!