Tasuta Mängud

Söömine Putukad

Mängu loomade

Söömine putukad

Söömine Putukad Hinnang: 5/10

Söömine putukad mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Selles mängus, sa oled kameeleon vaja süüa putukaid. Mängida saad kasutada oma keelt, siis on juhtida hiirt ja vajuta kick keele vastu loomi. Sa pead olema ettevaatlik, sest sul on ainult kümme korda igal tasandil. Saak nii palju vigu kui võimalik, et edastada tasandil ja võita mäng. On erinevaid loomi, värve ja suurusi ja igaühel neist on erinev punktisumma. Saak kärbeste ja herilaste ja teenida punkte.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 13984 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 5.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hinnang põhineb 600 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 13984 korda
Söömine Putukad

Shooting mäng.Kameeleon on toituvad lendab. Et alustada mängu, mida pead tegema püüdmine kärbsed. Kasuta hiirt, kui kontrolli eesmärk ja tulistada mängu vastu putukad. Sul on püüda nii palju vigu, et saada rohkem punkte. Putukad lendavad öösel ja teil on lõpetada nii palju neid. Sul on kümme korda koos oma keelt igal tasemel.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Söömine Putukad oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Loomade flash mäng nimega Söömine Putukad. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Söömine Putukad ja see on seotud Loomade. Meie uus mäng Söömine Putukad on üks parimaid mänge Loomade leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Söömine Putukad et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Söömine Putukad
TAGASI

Loomade enim mängitud mängud

Charlie pardi Tasuta ►

Charlie pardi

6
6 / 10 - 25350 häält
Mängitud
203766
korda

Juhised: Püüa jõuda lõpuni igal tasandil, koguda münte ja teemante. Sa pead ületada kõik takistused. Hüpped vaenlasi tapad. Platvorm mäng, mis funktsioone armas pardi nimega Charlie. Run ja hüpata kaudu tase, ostke relvi ja püüdma ellu jääda. Sa pead minema metsa, kus loomadel on jälitama ja ründavad sind nagu konnad või mesilased. Proovi teisi loomi ei puutu ja põhjani ekraani. Koguge kõik auhinnad saate igal tasandil. Mario stiilis platvorm mäng umbes armas pardi nimega Cha ...

pull vs lehm Tasuta ►

Pull vs lehm

4
4 / 10 - 8394 häält
Mängitud
136076
korda

Looma teie valikust (lehm või pull) konkureerib teiste on leiva söömine konkurentsi. Aita oma võistleja võita klikkides nii kiiresti kui võimalik vasakul nuppu hiire ...

tilluke piraaja Tasuta ►

Tilluke piraaja

6
6 / 10 - 8138 häält
Mängitud
80014
korda

Sa oled väike piraaja, kuid mitte liiga pikk! Tavoitteenasi on ujuda ümber ja süüa nii palju kala vähe kui võimalik, et lõpuks kasvada suur piraaja. Olge ettevaatlik mitte saada püütud kala suurem, kuna nad ei ole mingit probleemi söömine teid. Õnn kaasa!