Tasuta Mängud

Mahjong Loomade Pildid

Mängu loomade

Mahjong loomade pildid

Mahjong Loomade Pildid Hinnang: 4/10

Mahjong loomade pildid mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Mängu eesmärgiks on teha paarid sama loom. Et alustada, peate valima kahe plaadid, mis ei ole himustama külgedel. Kui te ei saa valida kivimaja, see on, sest see on blokeeritud kusagil. Kui valite kaks sobivat klotsi, nad kaovad. Enamik paare on valida kaks kaarti sama pilt. Kuid iga puu või lille kaovad muu puu või lille võrra, ilma et oleks täpselt sama. Eemalda kõik plaadid alates pardal ja sa võidad.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 29688 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 4.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Hinnang põhineb 2496 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 29688 korda
Mahjong Loomade Pildid

Flash mängu loomade kaartide paari identseid või puu lilled ja loomad. Et alustada, peate valima kahe plaadid, mis ei ole gasps paremalt või vasakult. Õnne! Sa pead minema kõrvaldada kõik loomad tekilt tegemisel kaduma on samasugused.Traditsioonilise mängu kohandatud pilte loomad.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Mahjong Loomade Pildid oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Loomade flash mäng nimega Mahjong Loomade Pildid. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Mahjong Loomade Pildid ja see on seotud Loomade. Meie uus mäng Mahjong Loomade Pildid on üks parimaid mänge Loomade leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Mahjong Loomade Pildid et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Mahjong Loomade Pildid
TAGASI

Loomade enim mängitud mängud

Charlie pardi Tasuta ►

Charlie pardi

6
6 / 10 - 25350 häält
Mängitud
204099
korda

Juhised: Püüa jõuda lõpuni igal tasandil, koguda münte ja teemante. Sa pead ületada kõik takistused. Hüpped vaenlasi tapad. Platvorm mäng, mis funktsioone armas pardi nimega Charlie. Run ja hüpata kaudu tase, ostke relvi ja püüdma ellu jääda. Sa pead minema metsa, kus loomadel on jälitama ja ründavad sind nagu konnad või mesilased. Proovi teisi loomi ei puutu ja põhjani ekraani. Koguge kõik auhinnad saate igal tasandil. Mario stiilis platvorm mäng umbes armas pardi nimega Cha ...

pull vs lehm Tasuta ►

Pull vs lehm

4
4 / 10 - 8394 häält
Mängitud
136435
korda

Looma teie valikust (lehm või pull) konkureerib teiste on leiva söömine konkurentsi. Aita oma võistleja võita klikkides nii kiiresti kui võimalik vasakul nuppu hiire ...

tilluke piraaja Tasuta ►

Tilluke piraaja

6
6 / 10 - 8138 häält
Mängitud
80387
korda

Sa oled väike piraaja, kuid mitte liiga pikk! Tavoitteenasi on ujuda ümber ja süüa nii palju kala vähe kui võimalik, et lõpuks kasvada suur piraaja. Olge ettevaatlik mitte saada püütud kala suurem, kuna nad ei ole mingit probleemi söömine teid. Õnn kaasa!