Tasuta Mängud

Nimetage Loomad

Mängu loomade

Nimetage loomad

Nimetage Loomad Hinnang: 6/10

Nimetage loomad mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

See mäng näitab, palju pilte loomad. Kas sa arvata, et loom sa näed enne kui aeg otsa saab? Proovi seda! Pilt on hõlmatud värvilised kastid ja sa pead panema looma nimi all. Sul on vähe aega, et arvan, et see, mis loom see on. Nagu sa tead, sa pead panema nime. Sa pead kirjutama looma nimi inglise keeles ja kliki saata teile teada, kas teil on õigus või te eksite. Sa pead kindlaks kõik loomade võimalikult kiireks teenida punkte.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 29051 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 6.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hinnang põhineb 1932 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 29051 korda
Nimetage Loomad

See mäng on palju pilte erinevate loomadega. Kas oleks võimalik ära arvata, et loom pilt, enne kui aeg otsa saab? Lihtsalt proovige! Selgitada ulukeid.Fotode loomade kuuluvad mõned pildid ja sa pead vist peidus all lauad. Mida varem, seda parem vist õigus, aeg jookseb kui sa mängid. Sul on vähe aega, et lahendada iga pilt. Mida kiiremini sa lahendada, seda rohkem punkte te teenite. Loomad ühist üldnimetusi ei pea rääkima konkreetsest liigist ja teaduslik nimi, tuntud ainult looma.Nimed on panna need inglise keeles. Nimetage loomaliike, mis varitsevad igaüks fotod laadi.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Nimetage Loomad oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Loomade flash mäng nimega Nimetage Loomad. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Nimetage Loomad ja see on seotud Loomade. Meie uus mäng Nimetage Loomad on üks parimaid mänge Loomade leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Nimetage Loomad et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Nimetage Loomad
TAGASI

Loomade enim mängitud mängud

Charlie pardi Tasuta ►

Charlie pardi

6
6 / 10 - 25350 häält
Mängitud
204116
korda

Juhised: Püüa jõuda lõpuni igal tasandil, koguda münte ja teemante. Sa pead ületada kõik takistused. Hüpped vaenlasi tapad. Platvorm mäng, mis funktsioone armas pardi nimega Charlie. Run ja hüpata kaudu tase, ostke relvi ja püüdma ellu jääda. Sa pead minema metsa, kus loomadel on jälitama ja ründavad sind nagu konnad või mesilased. Proovi teisi loomi ei puutu ja põhjani ekraani. Koguge kõik auhinnad saate igal tasandil. Mario stiilis platvorm mäng umbes armas pardi nimega Cha ...

pull vs lehm Tasuta ►

Pull vs lehm

4
4 / 10 - 8394 häält
Mängitud
136451
korda

Looma teie valikust (lehm või pull) konkureerib teiste on leiva söömine konkurentsi. Aita oma võistleja võita klikkides nii kiiresti kui võimalik vasakul nuppu hiire ...

tilluke piraaja Tasuta ►

Tilluke piraaja

6
6 / 10 - 8138 häält
Mängitud
80409
korda

Sa oled väike piraaja, kuid mitte liiga pikk! Tavoitteenasi on ujuda ümber ja süüa nii palju kala vähe kui võimalik, et lõpuks kasvada suur piraaja. Olge ettevaatlik mitte saada püütud kala suurem, kuna nad ei ole mingit probleemi söömine teid. Õnn kaasa!