Tasuta Mängud

Loomad Zanzibar

Mängu loomade

Loomad zanzibar

Loomad Zanzibar Hinnang: 3/10

Loomad zanzibar mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

See tasuta, lihtne ja lõbus online mäng umbes loomad Zanzibar on kolm mängu tüübid, üks iga looma kohta. Kasuta hiirt, et mängida. Teil on vältida takistusi ja koguda punkte liigutades hiire abil mänguvälja.Mäng sobib lastele ja igasuguseid mängijaid.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 23848 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 3.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Hinnang põhineb 2020 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 23848 korda
Loomad Zanzibar

Zanzibar tähendab "rannikut mustad" ning see on osa Tansaanias. Palju on metsloomade seal, nagu loomad seda mängu, ja seal on ka palju jaht. Jahipidamine on midagi, mida sa pead vältima selles mängus.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Loomad Zanzibar oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Loomade flash mäng nimega Loomad Zanzibar. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Loomad Zanzibar ja see on seotud Loomade. Meie uus mäng Loomad Zanzibar on üks parimaid mänge Loomade leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Loomad Zanzibar et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Loomad Zanzibar
TAGASI

Loomade enim mängitud mängud

Charlie pardi Tasuta ►

Charlie pardi

6
6 / 10 - 25350 häält
Mängitud
204399
korda

Juhised: Püüa jõuda lõpuni igal tasandil, koguda münte ja teemante. Sa pead ületada kõik takistused. Hüpped vaenlasi tapad. Platvorm mäng, mis funktsioone armas pardi nimega Charlie. Run ja hüpata kaudu tase, ostke relvi ja püüdma ellu jääda. Sa pead minema metsa, kus loomadel on jälitama ja ründavad sind nagu konnad või mesilased. Proovi teisi loomi ei puutu ja põhjani ekraani. Koguge kõik auhinnad saate igal tasandil. Mario stiilis platvorm mäng umbes armas pardi nimega Cha ...

pull vs lehm Tasuta ►

Pull vs lehm

4
4 / 10 - 8394 häält
Mängitud
136697
korda

Looma teie valikust (lehm või pull) konkureerib teiste on leiva söömine konkurentsi. Aita oma võistleja võita klikkides nii kiiresti kui võimalik vasakul nuppu hiire ...

tilluke piraaja Tasuta ►

Tilluke piraaja

6
6 / 10 - 8138 häält
Mängitud
80694
korda

Sa oled väike piraaja, kuid mitte liiga pikk! Tavoitteenasi on ujuda ümber ja süüa nii palju kala vähe kui võimalik, et lõpuks kasvada suur piraaja. Olge ettevaatlik mitte saada püütud kala suurem, kuna nad ei ole mingit probleemi söömine teid. Õnn kaasa!