Tasuta Mängud

Mis Loom Ma Olen?

Mängu loomade

Mis loom ma olen?

Mis Loom Ma Olen? Hinnang: 7/10

Mis loom ma olen? mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

See mäng näitab, palju pilte loomad vabas looduses, kuid on kaetud ja tasapisi on paljastamiseks. Kas sa arvata, et loom sa näed enne kui aeg otsa saab? Proovi seda!Loom pildil hõlmatud ruudu värvi, need maalid kaovad tasapisi järjest enam n looma osad. Kui te arvate, et olete kindlaks loomade sisestage nimi ja vajuta Saada aega peatada. Kui oled õige te teenite punkte. Sul on vähe aega, et lahendada iga pilti.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 16097 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 7.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hinnang põhineb 758 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 16097 korda
Mis Loom Ma Olen?

Loomad on peidetud taga värvilised ruudud ja sa pead mõtlema, mis loom on üks iga foto. See on mängu vastu kella, aeg möödub kiiresti ja tuleb öelda, mis loom on see, mis on peidetud iga pilt. Sage, metsloomad ja lemmikloomad. Sa pead kirjutama looma nimi inglise keeles ja klõpsake nuppu Esita, et sa tead, kui teil on õigus või te eksite. Kui sa armastad loomi ja teavad, kuidas liigid nimetatakse see on su mängu.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Mis Loom Ma Olen? oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Loomade flash mäng nimega Mis Loom Ma Olen?. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Mis Loom Ma Olen? ja see on seotud Loomade. Meie uus mäng Mis Loom Ma Olen? on üks parimaid mänge Loomade leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Mis Loom Ma Olen? et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Mis Loom Ma Olen?
TAGASI

Loomade enim mängitud mängud

Charlie pardi Tasuta ►

Charlie pardi

6
6 / 10 - 25350 häält
Mängitud
204399
korda

Juhised: Püüa jõuda lõpuni igal tasandil, koguda münte ja teemante. Sa pead ületada kõik takistused. Hüpped vaenlasi tapad. Platvorm mäng, mis funktsioone armas pardi nimega Charlie. Run ja hüpata kaudu tase, ostke relvi ja püüdma ellu jääda. Sa pead minema metsa, kus loomadel on jälitama ja ründavad sind nagu konnad või mesilased. Proovi teisi loomi ei puutu ja põhjani ekraani. Koguge kõik auhinnad saate igal tasandil. Mario stiilis platvorm mäng umbes armas pardi nimega Cha ...

pull vs lehm Tasuta ►

Pull vs lehm

4
4 / 10 - 8394 häält
Mängitud
136697
korda

Looma teie valikust (lehm või pull) konkureerib teiste on leiva söömine konkurentsi. Aita oma võistleja võita klikkides nii kiiresti kui võimalik vasakul nuppu hiire ...

tilluke piraaja Tasuta ►

Tilluke piraaja

6
6 / 10 - 8138 häält
Mängitud
80694
korda

Sa oled väike piraaja, kuid mitte liiga pikk! Tavoitteenasi on ujuda ümber ja süüa nii palju kala vähe kui võimalik, et lõpuks kasvada suur piraaja. Olge ettevaatlik mitte saada püütud kala suurem, kuna nad ei ole mingit probleemi söömine teid. Õnn kaasa!