Tasuta Mängud

Korvpalli ninasarvikud

Mängu loomade

Korvpalli ninasarvikud

Korvpalli ninasarvikud Hinnang: 5/10

Korvpalli ninasarvikud mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Selles mängus oled ninasarvik mängib korvpalli. Suur mängija. Sa pead skoor nii palju korve 30 sekundiga. Et mängida, hiire liigutamine on kasutada liikumiseksninasarvik ja vasakut nuppu, et tulistada kuuli. Kõik ninasarvikud täitavõrdsed nagu kõige toredam, valju ja elav avalik parem. Mängijal on tuua palli mahakohus saada saada palli läbi rõnga. Viige loom ja muuta see hüppama palli jõuda nõutud kõrgus.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 12760 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 5.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hinnang põhineb 288 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 12760 korda
Korvpalli ninasarvikud

Mängi korvpallur koosninasarvik. Sa ei kontrolli seda looma, mis liigub ekraani ümber palli. Ta peab tegema seda poti põrandale saada korvi. Sa pead hüppama ja liuglema palli jõuda kõrgus vajalikdrop läbida. Vaata nagu muud loomad julgustab mängija oma hüppeid ja müra. Versioonkorvpalli mäng online, kuid pildi lõbusam. Suured, kohmakad loomad harjutanudkeeruline ja raske spordiala. Raskusi on kõrge, siis tuleb kõik oma koordineerimine.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Korvpalli ninasarvikud oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Loomade flash mäng nimega Korvpalli ninasarvikud. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Korvpalli ninasarvikud ja see on seotud Loomade. Meie uus mäng Korvpalli ninasarvikud on üks parimaid mänge Loomade leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Korvpalli ninasarvikud et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Korvpalli ninasarvikud
TAGASI

Loomade enim mängitud mängud

Charlie pardi Tasuta ►

Charlie pardi

6
6 / 10 - 25350 häält
Mängitud
204250
korda

Juhised: Püüa jõuda lõpuni igal tasandil, koguda münte ja teemante. Sa pead ületada kõik takistused. Hüpped vaenlasi tapad. Platvorm mäng, mis funktsioone armas pardi nimega Charlie. Run ja hüpata kaudu tase, ostke relvi ja püüdma ellu jääda. Sa pead minema metsa, kus loomadel on jälitama ja ründavad sind nagu konnad või mesilased. Proovi teisi loomi ei puutu ja põhjani ekraani. Koguge kõik auhinnad saate igal tasandil. Mario stiilis platvorm mäng umbes armas pardi nimega Cha ...

pull vs lehm Tasuta ►

Pull vs lehm

4
4 / 10 - 8394 häält
Mängitud
136561
korda

Looma teie valikust (lehm või pull) konkureerib teiste on leiva söömine konkurentsi. Aita oma võistleja võita klikkides nii kiiresti kui võimalik vasakul nuppu hiire ...

tilluke piraaja Tasuta ►

Tilluke piraaja

6
6 / 10 - 8138 häält
Mängitud
80545
korda

Sa oled väike piraaja, kuid mitte liiga pikk! Tavoitteenasi on ujuda ümber ja süüa nii palju kala vähe kui võimalik, et lõpuks kasvada suur piraaja. Olge ettevaatlik mitte saada püütud kala suurem, kuna nad ei ole mingit probleemi söömine teid. Õnn kaasa!