Tasuta Mängud

Kleit Armas Kiisu

Mängu loomade

Kleit armas kiisu

Kleit Armas Kiisu Hinnang: 5/10

Kleit armas kiisu mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Selles mängus pead kleit see armas Kiisu. Sest, sa pead klõpsa hiirega ikooni, mis kuvatakse paremal pool ekraani ja vali riided ja aksessuaarid et sulle meeldib rohkem neid, hiireklõpsuga.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 10997 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 5.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hinnang põhineb 594 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 10997 korda
Kleit Armas Kiisu

pukeutumalla kass, pukeutumalla lemmiklooma lisada aksessuaarid oma maja,

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Kleit Armas Kiisu oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Loomade flash mäng nimega Kleit Armas Kiisu. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Kleit Armas Kiisu ja see on seotud Loomade. Meie uus mäng Kleit Armas Kiisu on üks parimaid mänge Loomade leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Kleit Armas Kiisu et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Kleit Armas Kiisu
TAGASI

Loomade enim mängitud mängud

Charlie pardi Tasuta ►

Charlie pardi

6
6 / 10 - 25342 häält
Mängitud
202269
korda

Juhised: Püüa jõuda lõpuni igal tasandil, koguda münte ja teemante. Sa pead ületada kõik takistused. Hüpped vaenlasi tapad. Platvorm mäng, mis funktsioone armas pardi nimega Charlie. Run ja hüpata kaudu tase, ostke relvi ja püüdma ellu jääda. Sa pead minema metsa, kus loomadel on jälitama ja ründavad sind nagu konnad või mesilased. Proovi teisi loomi ei puutu ja põhjani ekraani. Koguge kõik auhinnad saate igal tasandil. Mario stiilis platvorm mäng umbes armas pardi nimega Cha ...

pull vs lehm Tasuta ►

Pull vs lehm

4
4 / 10 - 8390 häält
Mängitud
134750
korda

Looma teie valikust (lehm või pull) konkureerib teiste on leiva söömine konkurentsi. Aita oma võistleja võita klikkides nii kiiresti kui võimalik vasakul nuppu hiire ...

tilluke piraaja Tasuta ►

Tilluke piraaja

6
6 / 10 - 8094 häält
Mängitud
78669
korda

Sa oled väike piraaja, kuid mitte liiga pikk! Tavoitteenasi on ujuda ümber ja süüa nii palju kala vähe kui võimalik, et lõpuks kasvada suur piraaja. Olge ettevaatlik mitte saada püütud kala suurem, kuna nad ei ole mingit probleemi söömine teid. Õnn kaasa!