Tasuta Mängud

küüliku vs sõrmed

Mängu loomade

Küüliku vs sõrmed

Küüliku vs sõrmed Hinnang: 5/10

Küüliku vs sõrmed mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Peamine eesmärk seda mängu on tulistada ja kõrvaldada sõrmedega. Mutantide sõrmed lähevad hüpped rünnata, sa pead olema kiire ja tulistada neid. Igal tasandil vaenlased on raskem tappa. Enne mängu, saate valida raskusastmega. Kõndida nooleklahvidega või kirja W (kuni), S (alla), (vasakul) ja D (paremale). Tulistada pead eesmärk hiirega ja kliki hiire vasakut nuppu. Ära lase seda suur armee sõrmed lõpuks teile ja nautige seda vapper küülik!

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 12273 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 5.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hinnang põhineb 484 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 12273 korda
küüliku vs sõrmed

See mäng on mõnevõrra erinev teistest loomadest või shooting mänge. Te võite osta erinevaid relvi, nagu miinid, lõhkeaineid ja pomme. See online mäng on sätestatud miniatuurne maailm, kus igapäevaelu esemeid on osa linnast. Jänes on tappa sõrmedega. Peate kontrollida jänes suure osavuse et vältida sõrmede ja muid vaenlasi sul eemaldada tervist. Kui tervist oma tegelase üle, see ka lõpeb mäng. Käivita samas shooting täppe, nii et sõrmed ei jäta elutu.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega küüliku vs sõrmed oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Loomade flash mäng nimega küüliku vs sõrmed. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega küüliku vs sõrmed ja see on seotud Loomade. Meie uus mäng küüliku vs sõrmed on üks parimaid mänge Loomade leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega küüliku vs sõrmed et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

küüliku vs sõrmed
TAGASI

Loomade enim mängitud mängud

Charlie pardi Tasuta ►

Charlie pardi

6
6 / 10 - 25350 häält
Mängitud
204250
korda

Juhised: Püüa jõuda lõpuni igal tasandil, koguda münte ja teemante. Sa pead ületada kõik takistused. Hüpped vaenlasi tapad. Platvorm mäng, mis funktsioone armas pardi nimega Charlie. Run ja hüpata kaudu tase, ostke relvi ja püüdma ellu jääda. Sa pead minema metsa, kus loomadel on jälitama ja ründavad sind nagu konnad või mesilased. Proovi teisi loomi ei puutu ja põhjani ekraani. Koguge kõik auhinnad saate igal tasandil. Mario stiilis platvorm mäng umbes armas pardi nimega Cha ...

pull vs lehm Tasuta ►

Pull vs lehm

4
4 / 10 - 8394 häält
Mängitud
136561
korda

Looma teie valikust (lehm või pull) konkureerib teiste on leiva söömine konkurentsi. Aita oma võistleja võita klikkides nii kiiresti kui võimalik vasakul nuppu hiire ...

tilluke piraaja Tasuta ►

Tilluke piraaja

6
6 / 10 - 8138 häält
Mängitud
80545
korda

Sa oled väike piraaja, kuid mitte liiga pikk! Tavoitteenasi on ujuda ümber ja süüa nii palju kala vähe kui võimalik, et lõpuks kasvada suur piraaja. Olge ettevaatlik mitte saada püütud kala suurem, kuna nad ei ole mingit probleemi söömine teid. Õnn kaasa!